Новосанжарський «Стандарт» перший, бутенківський «Альтаїр» — третій

Такі місця в турнірній таблиці посіли команди з Новосанжарської та Білицької громад, які виступають у обласному турнірі.

Минулими вихідними були зіграні матчі третього туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів.

Новосанжарський «Стандарт» вдома приймав «Гірник­Спорт­2» із Горішніх Плавнів.

Нагадаємо, що в попередніх двох турах команда Сергія Тютюнника здолала кременчуцький «Ягуар» і градизький «Темп». Суперники новосанжарців могли похизуватися двома нічийними проти бутенківського «Альтаїру» і «Семенівки».

«Стандартівці» з перших хвилин гри захопили ініціативу, контролювали м’яч і проводили динамічні позиційні атаки. У результаті, вони забили п’ять голів у ворота гостей і пропустили два.

Отож, 5:2 — третя групова перемога новосанжарців.

Наступну виїзну гру «Стандарт» проведе 5 червня з «Дружбою» з Очеретуватого, а домашню — 12 червня із командою «Кремінь­2» з Кременчука.

Бутенківський «Алтаїр» здобув свою першу перемогу в чемпіонаті. До матчу проти кременчуцького «Кременя­2» команда мала в активі дві «нічийки».  Протягом двох 45­хвилинок «альтаїрівці» тричі забили у ворота суперників. А от бутенківський голкіпер Володимир Нестеренко не пропустив жодного голу. Як наслідок, 3:0 — «Альтаїр» піднявся на третю сходинку турнірної таблиці в групі Б.

Інші матчі третього туру завершилися з такими результатами: «Семенівка» (Семенівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате) — 0:1, «Ягуар» (Кременчук) — «Темп» (Градизьк) — 2:0.

У наступному турі бутенківці зіграють проти СК «Геологія­2» із Нової Галещини.