Невдовзі відновить свою роботу «денний стаціонар»

Невдовзі відновить свою роботу «денний стаціонар»

Так у народі називають кабінет, де можна отримати певні медичні маніпуляції.

Цю новину редакція отримала через мережу Інтернет. Для підтвердження ми звернулися за коментарем до заступника головного лікаря Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Джевели.

Медик відповіла, що інформація відповідає дійсності. Зараз у ПМСД тривають певні підготовчі роботи для того, щоб денний стаціонар, у якому десятки хворих могли «прокапатися» або отримати інші процедури, відновив свою роботу.

Кілка років тому «денним стаціонаром» називали ціле відділення в поліклініці. Потім, у ході медичної реформи, кількість лікарняних ліжок суттєво скоротили і колишнє відділення фактично перетворилося в один кабінет.
А під час введених у зв’язку з коронавірусом карантинних обмежень хворим не надавали відповідну допомогу взагалі.

Зараз епідеміологічна ситуація суттєво поліпшилася. Медики висловлюють сподівання, що ця тенденція збережеться і жителі Кобеляцької громади знову отримуватимуть важливі для них медичні послуги.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації