Ковідних хворих у Кобеляках немає

Ковідних хворих у Кобеляках немає

У колишньому «ковідному» госпіталі при Кобеляцькій ЦРЛ зараз лікуються люди виключно із встановленою пневмонією.

Про це редакцію повідомив головний лікар комунального закладу Володимир Казирод. Він пояснив:

— Національна служба охорони здоров’я підписала так званий «ковідний» пакет із 11‑ма медичними закладами Полтавської області. У основному мова йде про колишні міста обласного значення, такі як Полтава, Кременчук, Горішні Плавні тощо. Кобеляцької лікарні в цьому переліку немає. Тому зараз у нас лікуються люди виключно з пневмонією. Але результати їх тестів на коронавірус негативні. Тяжких випадків немає. Але заспокоюватися зарано. Потрібно готуватися до осені, часу, коли традиційно погіршується епідеміологічна ситуація. Проводимо ремонти, покращуємо матеріальну базу, перебуваємо в такій собі постійній «бойовій» готовності.

Кількість амбулаторних хворих із встановленим діагнозом COVID-19 теж постійно зменшується. Зараз медики фіксують по три-чотири випадки в тиждень.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації