Їх нагородили дипломами І-го і ІІ-го ступенів.
Днями стали відомі результати III Міжнародного конкурсу реклами «DO.IT ADS». Його організатором виступають працівники Державного університету інфраструктури та технологій і Київського національного університету будівництва та архітектури. Також представники Естонії і США.
Відповідно до конкурсних умов, учасники надсилають роботи у вигляді рекламного плаката, малюнка, колажу, відеоролика, кліпу, мультфільму чи фільму в довільному форматі. Їх оцінюють у 14 номінаціях.
Цього року двоє учениць Кобеляцького аграрного ліцею стали конкурсантками «DO.IT ADS».
Як розповіла викладач біології і хімії Ярослава Даценко, про конкурс вони дізналися з листа, що прийшов від організаторів на електронну пошту навчального закладу. Загалом на третій за рахунком конкурс було подано близько 500 робіт. Крім української молоді, свої роботи надсилали жителі Франції й Болгарії. Організатори відзначили 389 із них.
— Конкурсом зацікавилися студентки першого курсу Катя Ставицька і Світлана Покидько, які навчаються в ліцеї за спеціальністю «Перукар-модельєр, манікюрник», — говорить викладач. — Катя стала учасницею в номінації «Зелене довкілля». Її робота під назвою «Усі разом збережемо планету і подаруємо їй вінок із квітів польових» являє собою аплікацію Землі і рослин із різних матеріалів. Світлана змагалася в номінації «Професія моєї мрії». Свою роботу «Креативність у всьому» вона виконувала за допомогою техніки кінусайга. На картині зображена дівчина і ножиці.
Готувати свої роботи ліцеїстам допомагали викладачі Ярослава Даценко і Тетяна Масич.
У результаті, організатори відзначили роботу Каті Ставицької дипломом ІІ ступеня, а картину Світлани Покидько — дипломом І ступеня.
— Приємно, що серед такої кількості учасників роботи наших дівчат отримали схвальні відгуки журі і їх нагородили дипломами. Ці відзнаки стануть стимулом для участі в інших творчих заходах, — підсумувала Ярослава Даценко.
Довідково. Техніка кінусайга — це японське мистецтво створення картини з різнокольорових шматочків тканини без використання голки. Кінусайга виникла у 1987 році. Її авторкою є японка Сецу Маено, яка переосмислила стару японську традицію надавання тканині «другого життя». Наприклад, національний японський костюм — кімоно, який виготовлявся з натурального шовку, через високу вартість виробу ніколи не викидався. Шовк старого кімоно використовували для створення інших, дрібніших речей. Саме за таким принципом створюються і картини кінусайга. Сюжетами для робіт стають переважно пейзажі і люди, яких зображують стилізованими.