Депутати розподілили кошти з перевиконання

Депутати розподілили кошти з перевиконання

Минулу п’ятницю відбулося засідання постійної комісії Кобеляцької міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін. На зібранні головувала очільниця комісії Таміла Шевченко.
Депутати підготували на сесію пропозиції стосовно внесення змін до показників міського бюджету на 2021 рік.

Як повідомив заступник начальника Фінансового відділу Андрій Дацко, станом на 1 липня до загального фонду бюджету міської ради, при планових 52 664 250 гривнях, надійшло 59 295 71. Перевиконання становить 112,59 відсотка або 6 631 521 гривня. Оскільки на восьмій сесії, що відбувалася в травні, уже розподілили 4 768 030 гривень, то на одинадцяту позачергову винесли 1 863 490.

Із цієї суми Виконавчий комітет міської ради має отримати 326 361 гривню. Із них 76 361 — компенсація за перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах, 250 000 — оплата послуг із поточного ремонту дорожнього покриття частин міських вулиць Пушкіна, Покровської, Ветеринарної, Олеся Гончара та Кутузова.

Відділ культури, туризму, молоді та спорту тримає 531000 гривень на виплату заробітної плати працівникам та на підготовку закладів до опалювального сезону.

980 000 мають направити на освіту. За ці кошти замовлять проектно-кошторисну документацію із капітального ремонту харчоблоку Кобеляцького ліцею № 2, капремонт покрівлі Іванівської ЗОШ та капремонт покрівлі міського дитсадка «Золотий півник». Також придбають матеріали для проведення ремонтів у навчальних закладах. Закуплять письмові набори для першокласників у кількості 250 штук, обладнання до дитячих майданчиків для дитсадка «Світлячок». На умовах співфінансування будуть придбані меблі, комп’ютерна техніка на «Нову українську школу».

Крім того, депутати передбачили 24 716 гривень субвенції до Полтавського районного бюджету на погашення заборгованості за надані послуги зв’язку пільговій категорії громадян. 2 000 000 гривень із місцевого бюджету мають передати Агенції місцевих доріг Полтавської області на ремонт доріг.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


15 липня, 16:20 | Кобеляки | Фінанси
1. Poltava / 16 липня, 09:42
А де ж опозиція, здулась? Саньок молодець, нагнув і купив усіх. А опозиціонери звичайні маріонетки та "піарщики". Так і будемо жити під керівництвом "узурпатора". Навіщо тоді депутати, які представляють не інтереси громади, а інтереси одного нахаби?
2. alist / 17 липня, 15:10
1.Poltava
«А де ж опозиція, здулась? Саньок молодець, нагнув і купив усіх. А опозиціонери звичайні маріонетки та "піарщики". Так і будемо жити під керівництвом "узурпатора". Навіщо тоді депутати, які представляють не інтереси громади, а інтереси одного нахаби?»

Ви коли небудь тримали свиней? 4-5 штук, або більше? Якщо ні, то розкажу, як проходить їх кормління - сипете в корито їжу, випускаєте до нього свиней. Першим займає «козирне» місце сама нагла, як правило і сама вгодована свиня. Потім інші, перший час вони аж кидаються один на одного і намагаються відпихнути саму наглу і одне одного. Вона теж показує остальним хто там хазяїн. Такий період гризні триває недовго. Через невеликий час головна свиня все таки показує остальним, що вона головна, а інші залишаються з своєю пайкою і далі мирно і разом виїдають все з корита. Звісно головна свиня виїдає найбільше (місце ж в неї найкраще), і як правило і роста швидше, це дає їй змогу і далі займати центральне місце біля корита.
Стосовно ж корита, то якщо корму дуже багато, то після свиней, можна навіть щось зібрати з нього і дати, скажімо, курям. Але в основних, небагатих свинарниках, там залишаються лише облизані свинями стінки і через деякий час їх екскременти.
Ну це так, просто мариную м’ясо на шашлик, п’ю пиво і чогось задумався про свиней, а щодо політики... ну їх в ... Тут вже без шансів, може хоч через 4 роки, трохи люди подумають головою на виборах, а не другою частиною тіла. Хоча наврядчи.
3. КАМаз / 17 липня, 20:31
А на водоканал ні копійки. Ну нічого воно таке скоро зима буде вода. Чопиків хлопці настругали дірки забивати в трубах.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації