Вхід | Реєстрація

«Полтавагаз збут» назвали серпневу ціну на газ

«Полтавагаз збут» назвали серпневу ціну на газ

ТОВ “Полтавагаз збут” оприлюднило тариф на природний газ для населення, які діятимуть з 1 серпня.

Базова річна пропозиція становить 9,99 грн за 1 м куб.

Порівняно у липні базова річна пропозиція булка така ж сама – 9,99 грн за 1 м куб, а місячна пропозиція – 13,47  грн за 1 м куб.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 липня 2021, 14:37 | Полтавщина | Фінанси


1. orakul / 28 липня 2021, 11:49
Так який все таки тариф? Чи місячна пропозиція то і є тариф? І якого х.. та пропозиція за місяць скакнула з 9.99 до 13.47? Це хто шо кому пропнував, блін? І чого б його не запропонувати по 20.003 чи просто по 20 грн. Як же вони точно все до копійки підраховують. Оце блін підрахуї так підрахуї. Це блін не Янекові підрахуї а справжні постмайданні всенародні
2. Slavko / 29 липня 2021, 22:36
При чому твій турок янек, д##л
3. Slavko / 29 липня 2021, 22:38
Бо брав кредити у #уйла, а не в емвееф ?
Ну ти й мудачина
4. orakul / 30 липня 2021, 02:18
2.Slavko
«При чому твій турок янек»

Янек такий мій як і твій. А от ви таки при чому, чи при тому. Бо те, що ми зараз маємо, є результат вашого майдану. І такі як ти тоді кривлялися пердражнюючи Ківалова. А тепер чомусь дружньо позамовкали. Ось і зараз нема чого сказати про тарифи так ти причепився до Янека.
5. Чудо Юдо / 30 липня 2021, 14:28
4.orakul
«Бо те, що ми зараз маємо, є результат вашого майдану»

Діду, ти набрид уже своїм Майданом :)
Ти хочеш сказати, що ціна на газ не росла коли Яник в дупу Путіна цілував? Чи може він дешевшав при пасічнику-Ющенку? Чи, може, газ безкоштовний був при дідусеві Кучмі?
Скільки України, стільки її валюта сиплеться постійно, ціни ростуть.
6. Fed654Frumos / 30 липня 2021, 14:55
Зростала ціна на газ завжди,але Яник,з його цінами мєлкий хуліган в порівнянні з нинішньою бандою.В 2013 році при мінімальній пенсії 900грн,ціна на газ був-73 копійки.Зараз мінімалка 1770 грн,а газ-10 грн,і це без транспортування.От і виходить,що до майдану(прости Господи) однієї пенсії вистачало при використанні 300 куб. в місяць на пів зими,а зараз на два тижні.Різниця є?

Змінено 30.07.2021, 15:14
7. orakul / 30 липня 2021, 16:27
6.Fed654Frumos
«Різниця є?»

Та є різниця, але ж не всі пришелепки її бачать. Он Чуду Юді це ніяк не діходить, він ще й валюту сюди приплів. Долар за правління Зельца який був такий і є (вірніше гривня), а газ вже вдвічі виріс. Але хіба поясниш це упоротим. А ще ж блін попереду і електрика.