Вхід | Реєстрація

Оголошення про формування списку присяжних для Кобеляцького районного суду Полтавської області

Оголошення про формування списку присяжних для Кобеляцького районного суду Полтавської області

Враховуючи подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Полтавській області щодо затвердження списку присяжних для Кобеляцького районного суду Полтавської області в кількості 15 осіб, Полтавська районна рада пропонує особам з числа громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Кобеляцького районного суду та відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», подавати до Полтавської районної ради такі документи:

  1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Кобеляцького районного суду.
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1–4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання), або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

Інформуємо, що відповідно до ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

  1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. Які мають незняту чи непогашену судимість;
  4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
  5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  7. Особи, які не володіють державною мовою.

 

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного виникає зобов’язання подавати декларацію шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За додатковою інформацією звертатись у виконавчий апарат Полтавської районної ради: 36011, м. Полтава, вул.Шевченка,5, кабінет 5, контактний телефон: (0532) 51–92–33.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 вересня, 10:12 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації