У 1969 році у кінопрокат вийшла ексцентрична комедія Леоніда Гайдая «Діамантова рука». У ній головний герой Семен Семенович Горбунков заявив керівнику будинку, що в Лондоні собака вважається товаришем людини. Із моменту виходу картини минуло більше 50 років і, як показує практика, пальму першості серед домашніх тварин займають коти. Пухнасті, ласкаві, милі й чуйні створіння підкорюють серця жінок і чоловіків із першого погляду. Для багатьох дітей котик чи кішечка стає першим справжнім товаришем, адже цих тварин заводять для того, аби малеча навчалася відповідальності і в них формувалося почуття відповідальності за ближнього. Навіть той, хто не має можливості завести собі кішечку, встановлює на своєму девайсі картинку із милим створінням.
Милі кішечки з особливими мітками
Звичайно, що через величезну популярність кішок, у світі існує багато їх порід. Та серед усього різноманіття усе частіше можна зустріти гімалайську породу. Перський колорпоінт виведений методом схрещення сіамців із персами чорного і блакитного забарвлення. Гімалайські кошенята мають настільки оригінальний вигляд, що підкорюють майбутніх власників із перго погляду. Детальний опис породи поданий у матеріалі «Гімалайські кошенята — особливості, характер і правильний догляд» видання ONLINE.UA, із яким можна ознайомитися за посиланням https://www.online.ua/guide/836997-gimalayski-koshenyata-osoblivosti-harakter-i-pravilniy-doglyad/.
Коти гімалайської породи дуже наближені до персів. Домашня тварина має приплюснутий ніс і короткі вуха. Вуха, морда, лапи і хвіст гімалайця вкриті особливими мітками. А мордочка ніби захована за маскою. Особливість гімалайців полягає в тому, що новонароджені кошенята мають абсолютно білу шерсть. А забарвлення по тілу з’являється в них протягом перших місяців життя.
Домашні улюбленці і здорове харчування
Та гімалайські кошенята потребують окремого догляду. На першому місці стоїть дієта для кішки. Адже для нормального росту й розвитку домашньої тварини слід організувати їй здорове харчування. Цікаві та корисні пораду на цю тему читайте на офіційному сайті Онлайн Гіду, клікнувши на https://www.online.ua/guide/837156-dieta-dlya-kishki-yak-organizuvati-zdorove-harchuvannya-vihovantsyu/. Годувати кішку потрібно кормом, що забезпечить її усіма необхідними поживними речовинами.
Заводячи домашнього улюбленця, потурбуйтеся, аби кішечка росла здоровою. Тоді вона наповнить ваше життя масою позитивних емоцій. А про правила догляду за котами дізнавайтеся з сервісу ONLINE.UA.