Кубковий турнір залишають «Чорбівка» і «Марківка»

У першу суботу жовтня відбулися матчі-відповіді Кубка Білицької територіальної громади з футболу.

Центральним став поєдинок між «Дрижиною Греблею» і «Соколом». Перший тайм команди завершили з рахунком 1:0 на користь  «Дрижиної». У другій половині матчу обидві команда грали на «максималках». 45 хвилин виявилися надзвичайно цікавими й напруженими. Та в результаті гол вдалося забити лише соколам, і той — із 11-метрового удару. Рахунок матчу нічийний — 1:1.

Найбільше голів футболісти забили в матчі «Вітрова Балка» — «Чорбівка». Гра завершилася упевненою перемогою котовців — 5:1 . Бутенківський «Олімп» зустрівся в гостях із «Марківкою». Не залишивши господарям жодного шансу на виграш, «олімпійці» здолали суперників 3:0.

Отож, за підсумками проведених двох матчів чвертьфіналу кубка Білицької територіальної громади з футболу, у 1/2 зіграють наступні колективи: «Сокіл» (Білики), «Котовське» (Вітрова Балка), «Олімп» (Бутенки) та «Червоні Квіти» (Червоні Квіти).

Результати жеребкування

4 жовтня організатори турніру провели процедуру жеребкування і затвердили пари команд і дата проведення кубкових півфінальних матчів.

Згідно регламенту, господарем поля вважається колектив, який знаходиться першим у парі.

Отож, на засіданні представників футбольних команд були сформовані «двійки»:

1. «Червоні Квіти» прийматимуть білицький «Сокіл»,
  2. бутенківський «Олімп» зіграє проти «Котовського» із Вітрової Балки.

Зустрічі проходитимуть уже цієї суботи, 9 жовтня, і розпочнуться о 15:00.

Матчі-відповіді заплановані на 16 жовтня: «Сокіл» — «Червоні Квіти» і «Котовське» — «Олімп».

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

7 жовтня 2021, 12:00 | Кобеляки | Спорт і здоров'я