26 голів — у одні ворота

При цьому жодного реалізованого м’яча у відповідь.

У сучасній історії футболу матчем із найбільшою кількістю голів являється зустріч мадагаскарських клубів «Стад Олімпік Л’Емірн» та «АС Адема», що відбулася в 2002 році.

Передісторією до цього історичного поєдинку стала інша гра. Справа в тому, що столичний «Стад Олімпік» змагався за чемпіонське звання. Та в передостанньому матчі турніру арбітр Разафінтсалама позбавив «олімпійців» шансів на золото, призначивши на останній хвилині спірне пенальті у їх ворота. У результаті, команда зіграла внічию і позбулася шансів на чемпіонство.

На знак протесту в заключному поєдинку проти «АС Адема» гравці «Стад Олімпіка» зі стартових хвилин почали забивати м’ячі в свої ворота. Підсумковий рахунок зустрічі — 149:0 на користь «АС Адема».

Міні-футбольний Чемпіонат Білицької громади проводиться вперше. І в 9 турі теж зафіксували перший рекорд. Щоправда, команда, яка поступилася, навмисно не забивала голи в свої ворота. Просто грали проти сильнішого і більш досвідченого суперника.

8 січня на штучному майданчику в Біликах зустрілися місцевий «Сокіл-1» і «Школа». Протягом двох 20‑хвилинок «соколи» відзначилися 26‑ма забитими м’ячами у ворота «школярів», при цьому не пропустивши жодного голу.

Команда з Червоних Квітів зіграла проти лутовинівської «Спарти». Колективи із сусідніх громад покинули поле за нічийного рахунку, та і квітяни, і лутовинівці по два рази пробивали голкіперів — 2:2.

Білицький «Сокіл-2» минулого тижня боровся за перемогу проти футболістів із Чорбівки. Поєдинок теж виявився врожайним на забиті м’ячі, та все ж більш влучними й технічними виявилися «соколи» — 9:5.

Не простою для команди «Сокіл Ветерани» виявилася зустріч із бутенківським «Олімпом». Бутенківці показали, що не дарма їх називають «олімпійцями, і здолали досвідчених спортсменів із Біликів — 7:2.

Колектив «Котовське» з Вітрової Балки поступився «Дрижиній Греблі» з рахунком 5:7.

Результати матчів суттєво вплинули на позиції команд у турнірній таблиці. «Червоні Квіти» з лідерів опускаються на третє місце. Турнірку ж очолює «Сокіл-1». Слідом — «Сокіл-2».

Наступні ігри проходитимуть 15 січня з 9:00 години на штучних майданчиках в Біликах і Бутенках.

1. Fed654Frumos / 13 січня, 14:39
В Н.Санжарах грають,в Біликах,а в Кобеляках забили на футбол.Вже місяць триває перерва у ’’міньці’’.Молодь тиняється на вихідних по генделиках.За що получають гроші Дробітько і Ко?В нас в районі все за принципом:"навіщо щось робити,якщо можна не робити".