Вхід | Реєстрація

Айтішниками не народжуються, ними стають разом із Robocode

Айтішниками не народжуються, ними стають разом із Robocode

Ні для кого не секрет, що сучасний світ переживає злет у галузі комп’ютерних технологій.

На ринку праці величезним попитом користаються фахівці цієї галузі. Чимало компаній влаштовують за ними ледь не полювання, у якості приманки пропонуючи «айтішникам» солідну заробітну плату й значні привілеї.

При цьому українська загальноосвітня шкільна програма аж ніяк не встигає розвиватися паралельно з суспільством. Для цілісного розуміння ситуації, можна сказати, що шкільна програма з фізики й інформатики та забезпеченість навчальними закладами необхідним обладнанням абсолютно не відповідають сучасності. У більшості шкіл знаходяться застарівши комп’ютери, по одному ПК на п’ять дітей або й на цілий клас. До того ж чимало вчителів-предметників, які ведуть заняття, вивчали в університетах зовсім інші дисципліни. І навіть якщо педагог має відповідну кваліфікацію, він не може навчити школярів основам веб-програмування, так як єдине, на що здатний комп’ютер ПК, обігрівати повітря в аудиторії.

Із усіх шкіл Кобеляцького району лише в опорному закладі «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» вивчають робототехніку. У навчальному закладі кілька років працює відповідний гурток. Гуртківці вивчають основи програмування і робототехніки разом із вчителем інформатики Василем Пісковим. Про їх досягнення читайте в статті «Школярі керують роботами».

 

Від виїзних таборів до онлайн-навчання

Та все ж школярам, які прагнуть опанувати комп’ютерні технології, не варто опускати руки. Адже для обрадарованих і талановитих дітей працює школа програмування і робототехніки Львова, де учні опановують принципи розробки ігор, софту, веб-програмування, робототехніки.

Для слухачів школи Robocode пропонуються різні варіанти навчання:

  • проектна робота — практичне втілення теоретичних знань,
  • виїзні табори відпочинку, що поєднують
  • інтенсиви, що включають у себе місячні айті заняття,
  • технологічні естафети,
  • онлайн-школа, що здійснюється у додатку Google Meet.

Із повним переліком навчальних програм можна ознайомитися на офіційному сайті Школи програмування для дітей Robocode за посиланням https://robocode.ua/.

 

Школа програмування чекає на майбутніх робототехніків

Кожен випускник  Robocode з упевненістю відповість на питання, чому робототехніка актуальна? Простою відповіддю: тому що за нею — майбутнє і її розвиток не припиниться, оскільки це нескінченний процес, якому немає меж.

Педагоги Школи програмування із нетерпінням чекають на дітей, яким цікава робототехніка. Філіали інноваційного навчального закладу у багатьох містах України. І тисячі випускників вже встигли отримати ґрунтовні знання, що допомогли їм при вступі у вищі навчальні заклади, створити власні проєкти, просунутися далі у вивченні робототехніки.


Автор: Євген ОЛЕКСАНДРОВ
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації