«Маяк» зі 100% результатом очолює турнірку

Фінішувало перше коло Новосанжарського зимового міні-футбольного чемпіонату серед команд вищої ліги.

Під час останніх поєдинків зафіксовано три мінімальні перемоги, здобуті в постійній боротьбі.

Також майже в сенсаційному матчі драбинівська «Чиста Криниця» виграла в стовбинодолинського «Колоса» і вийшла із зони вильоту. «Зоря-2» з Руденківки переграла з розгромним рахунком 19:4 полозький «Граніт», надійно закріпившись на другій сходинці турнірної таблиці. А ще в цьому матчі Костянтин Труба установив особистий рекорд, відзначившись 15 разів у ворота «Граніту». Тим самим руденківський гравець після І кола очолив список бомбардирів, маючи в своєму активі 48 м’ячів.

Центральним же матчем 11 туру стала гра між лідером чемпіонату, малокобелячківським «Маяком», та руденківською «Зорею». Ці матчі можна назвати новосанжарським ель-класико, адже вони завжди викликають велику цікавість вболівальників. Адже футболісти  демонструють швидку і динамічну гру, забиваючи красиві голи. Так було і цього разу. Першими в рахунку повели руденківські футболісти. Артем Співак скористався нагодою розіграти вдалу комбінацію. У відповідь гравець «Маяка» Дмитро Хмара відзначився майстерним голом, зрівнявши рахунок. До перерви команди ще по разу обмінялися голами і на трьоххвилинний відпочинок пішли з результатом 2:2.

Майже увесь другий тайм «зоряни» вели в рахунку і за кілька хвилин до фінального свистка перемагали 5:4. Та двоххвилинну кінцівку матчу «вирвав» «Маяк». Спершу В’ячеслав Бірюк зрівняв рахунок. А на останній хвилині Євген Гусак сильним ударом відправив кулю в напрямку воріт суперника. Після кількох незначних рикошетів м’яч залетів у верхню ближню «дев’ятку» воріт. 6:5 — перемога малокобелячківських футболістів, хоча «Зоря» цей матч награла, як мінімум, на нічию.

Крім того, хотілося відзначити найвлучнішого гравця в «Зорі» Артема Співака, який п’ять разів забивав у ворота суперників.

Отож, «Маяк» знову перемагає і зі 100-відсотковим результатом очолює турнірну таблицю.

Невелику сенсацію також створила полтавська ветеранська команда «Титан», піднявшись на третє місце після мінімальної перемоги над командою Нехворощанської громади «СокОріль» — 6:5.

Попереду друге коло в обох лігах, боротьба за медалі, путівки у вищий девізіон, збереження «прописки у вишці», здобуття титулів «кращого бомбардира чемпіонату та першості» і ще 115 ігор для футболістів та вболівальників.

Результати матчів 11 туру: «Чкалова» — «Чиста криниця-2» — 0:10, «Колос» — «Чиста криниця» — 3:5, «Зоря» — «Маяк» — 5:6, «Зоря-2» — «Граніт» — 19:4, «Фенікс» — «Маяк-2» — 3:4, «Титан» — «СокОріль» — 6:5, «Маяк» — «Авангард» — 4:1.