— Я давно мріяла поставити на великій сцені «Аленький цветочек». Колись я сама грала у цій п’єсі, у постановці геніального режисера Володимира Каргіна. Моя мрія здійснилася, вдалося навіть більше. Ми дописали музику, у нас Чудовисько заспівало! – розповідає режисер «Арлекіна» Тетяна Широка.
І не лише Чудовисько. Співала й Альонушка, а канонічний текст був доповнений ще кількома сюжетними лініями, щоб утримати інтригу на сцені та дати можливість всім акторам проявити себе. Практично всі артисти поводились дуже природно, незважаючи на те, що більшість вивчає акторську майстерність зовсім нетривалий час. Сценічна мова та хода – все це відпрацьовано на «5». Особливо запала у душу Альонушка – головна героїня. Дівчина наче вийшла з казки! Такій навіть прискіпливий Станіславський сказав би: «Вірю!».
Схоже, театральна спрага дається взнаки – велика зала МПК була переповнена, подивитися на виставу прийшла переважно студентська молодь. На сцену несли багато квітів. Тепер дуже б хотілося, щоб «Аленький цветочек» показали й молодшому поколінню театралів. Бо, по-перше, їм і тематика казки ближча, а по-друге, гарний смак у суспільства треба виховувати з дитинства.
Головні ролі:
Альонушка – Юлія Шпунтова, студентка КПУ ім. А. С. Макаренка.
Середня сестра – Олександра Прокудіна, учениця 9-го класу ліцею при педучилищі.
Старша сестра – Альона Сивоконь, учениця 9-го класу ліцею при педучилищі.
Чудовисько – Олексій Шаблій, учень 10-го класу школи № 1.
Батько – Сергій Король, студент КПУ ім. А. С. Макаренка.