Вхід | Реєстрація

Облрада збільшила виплату соцдопомоги

Облрада збільшила виплату соцдопомоги

На останній сесії Полтавської облради депутати підтримали зміни та доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення області.
Нововведення стосуються наступних напрямів соціальних гарантій, які передбачають фінансування з обласного бюджету:

  • виплати матеріальної допомоги особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва, одержані під час захисту незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України — до 20 тисяч гривень (на вказані цілі передбачено обсяг фінансування 3 мільйони);
  • виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня захисників та захисниць України членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, згідно встановлених статусів — по 3 тисячі гривень кожному члену сім’ї (обсяг фінансування — 1,2 мільйона);
  • виплата одноразової грошової допомоги сім’ям цивільних осіб, які загинули (померли) внаслідок бомбардувань, авіаударів, збройних нападів та інших пошкоджень у розмірі 50 тисяч гривень.

Також передбачено допомогу пораненим цивільним особам, розмір виплати якої буде залежати від ступеня отриманих ушкоджень (обсяг фінансування напрямку — 3 мільйони).

Департамент соцзахисту продовжує надавати допомогу родинам загиблих Захисників та Захисниць у розмірі 50 тисяч гривень на сім’ю, а дітям загиблих — щомісячну грошову допомогу.

З метою більш ефективного та широкого охоплення уразливих категорій населення, доповнення внесені й до вже існуючих заходів Програми. Зокрема, це стосується виплати матеріальної допомоги онкохворим громадянам, категорії отримувачів якої розширено на осіб, що мають статус внутрішньо переміщених.

Найбільш актуальним питанням є реабілітація військовослужбовців, які брали участь у забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, а також членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України.

У зв’язку з цим, військовослужбовців, які брали участь у забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення на забезпечення санаторно-курортними путівками, а також члени сімей загиблих Захисників і Захисниць України мають право за рахунок коштів обласного бюджету отримати санаторно-курортне оздоровлення один раз на два роки в будь-якому санаторно-курортному закладі Полтавської області.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
5 серпня, 19:55 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації