Вхід | Реєстрація

Китайський гороскоп 2023

Китайський гороскоп 2023

На зміну року Синього Водяного Тигра приходить рік Чорного Водяного Кролика (Кота), який триватиме від 22 січня до 9 лютого 2024 року.

Водяний Кролик обіцяє багато хорошого, якщо привітно його зустріти. На відміну від свого агресивного попередника, Кролик — тварина спокійна і домашня, що символізує родючість і цінує затишок і теплу атмосферу. Якщо вам вдасться створити її у своєму домі, чекайте на покращення добробуту та безліч позитивних трансформацій як на фізичному, так і на духовному рівнях.

 

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Щур є антагоністом Кролика — точніше, його другої іпостасі — Кота. Він «полює» на Пацюка і може чекати на нього в будь-якому місці: з’їсти, зрозуміло, не з’їсть, але неприємностей цілком може завдати. Що робити представникам цього тотему — поставити життя на паузу? У жодному разі. Потрібно просто виявити ті якості, які відрізняють його від інших представників китайського гороскопу — обережність та передбачливість, тоді все складеться вдало. Над кожним своїм кроком Щуру наступного року доведеться думати не два, як завжди, а чотири рази, і він завжди буде у виграші.

Ті, хто народилися в рік Щура, зможуть у рік Кролика реалізувати себе в творчості та навчанні. Цей рік — сприятливий для самоосвіти та загального розвитку, тож Щурам варто спробувати щось нове — імовірно, нове хобі зможе стати справою всього життя.

При належній роботі над собою всі проекти «стрілятимуть», а особисте зростання прискориться в рази. Важливо лише грамотно розставляти пріоритети та створювати навколо себе невимушену обстановку, яка надихатиме на нові звершення. Тому рік має пройти під знаком зміни декорацій: перестановки, ремонту, переїзду чи нового дизайну.

 

Бик (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

Бику з Кроликом ділити нічого: вони пасуться на різних «пасовищах», ніде не перетинаються, тому часто взагалі забувають про існування одне одного. Втім, це не означає, що Бик цього року може коїти все, що його душі завгодно: зірки пропонують йому зосередитися на тому, що він уміє робити найкраще — роботі. Чим глибше йому вдасться в неї поринути, тим краще: по-перше, будучи зайнятим, він зможе уникнути неприємностей, від яких ніхто не застрахований, а по-друге, йому вдасться досягти серйозних кар’єрних висот і, як наслідок, трохи заробити.

Люди, які народилися під знаком Бика, матимуть змогу багато подорожувати — і ці подорожі лише підсилять задоволення від повернення додому. Другу частину року Кролика Бикам радять провести вдома — родинне коло та зміцнення стосунків із сім’єю зможуть допомогти Бикам у майбутньому.

Бики в 2023‑му стануть геніями спілкування. Знайомства, побачення, переговори, лекції — скрізь представники цього знаку будуть ефектними та промовистими. Головне — використовувати аванс удачі з розумом і грамотно розпоряджатися інформацією. Наприклад, не вводити партнерів у оману і залишатися самим собою за будь-яких обставин.

 

Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Тигрів очікує загалом досить непоганий рік, але за однієї умови: їм не варто встрявати у сумнівні заходи, які б дивіденди (як моральні, так і матеріальні) йому за це не обіцяли. Проблеми Тигру потрібно вирішувати в міру їхнього виникнення, якщо таких не виявиться, то й турбуватися їм нема про що — не варто брати на себе зайвий клопіт, ніхто цього не оцінить. Більше того, 2023‑го Тигру необхідно якнайбільше відпочивати — хоч на березі моря, хоч із книжкою на дивані — і накопичувати сили для наступного року, який обіцяє бути для них вдалим.

Для Тигрів 2023‑й буде буремним та різним, так як гучні успіхи можуть чергуватися з нищівними невдачами. Тиграм варто запастися терпінням на Рік Кролика та стійко триматися, отримуючи сюрпризи від долі. Головне — розуміти, що за чорною смугою завжди йде біла, яка принесе омріяний спокій та щастя.

Багато хто мріє не лише займатися улюбленою справою, а й отримувати від цього вагомі гонорари. У 2023 році Тиграм представиться чудова можливість поєднати дві ці приємні речі воєдино. За умови, якщо ви не опускатимете руки в розвитку ваших талантів і почнете наполегливо працювати задля досягнення цілей.

 

Кролик (Кіт) (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Кролик, будучи господарем року, може розраховувати на розташування зірок, яке торкнеться всіх сфер їхнього життя та діяльності. Умовно кажучи, зірки приготували їм затишну «клітку» з теплою «підстилкою» і багато-багато смачного «капустяного листя» — до того ж, не тільки в прямому, а й у переносному значенні слова. Загалом він цілком може розраховувати на спокійне й комфортне існування, яке так цінує. Якщо ж він захоче здійснити любовні подвиги або задумає зробити кар’єрний ривок, енергії року і в цьому йому сприятимуть, тож дуже важливо не втрачати вдалий момент завдовжки у рік.

Представники цього знаку зодіаку чекали на свій рік рівно 12 років, і, нарешті, отримують статус господарів цього року. Кролики/Коти будуть перебувати під покровою фортуни, тож можна сміливо братися за нові справи, цікаві авантюри, змінювати стиль життя чи створювати свою справу. Цього року Кролики чи Коти будуть зірками, які нарешті отримали омріяну славу.

Отож, Кролики, це ваш рік! Можливо, він не принесе мільйонів і не переверне життя з голови на ноги, проте дасть вам найголовніше — глибоке пізнання вашої справжньої суті. Для цього приділяйте час саморозвитку: запишіться до психолога, завітайте до тренінгів, почніть медитувати. Ось побачите, як ваше сприйняття світу чудовим чином зміниться на більш позитивний бік. Не пропустіть момент цього року, щоб закласти основи для реалізації себе на 12‑річний цикл уперед.

 

Дракон (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Дракони, уявлення про щасливе життя у яких вкладаються у відому формулу «шик, блиск, краса», залишаться задоволені роком, що наступає — він догодить їм у всьому. Насамперед надасть можливість сяяти — до того ж, як у прямому, так і в переносному значенні. Будь-який вихід Дракона «в люди» виявиться яскравим і незабутнім — ним будуть захоплюватися, а його стиль в одязі та манері поведінки — копіювати. Але й найголовніше — у нього з’явиться можливість у публічних виступах переконати у своїй точці зору будь-яку аудиторію, чим треба скористатися політикам, викладачам та людям мистецтва.

Для Драконів рік Кролика стане винагородою за плідну працю. Якщо минулого року Дракони доклали всіх зусиль та відповідально ставилися до своєї роботи, відносин та завдань, то доля належно подякує їм за працьовитість. З початку весни Дракони зможуть нарешті відпочити та присвятити час собі.

Якщо 2022 рік був наповнений безліччю подій, то 2023‑ій дозволить їх осмислити і зробити правильні висновки. Ось чому Драконам важливо знаходити час для усамітнення та спокою. Придумайте собі ритуал, який дозволить вам залишатися із самим собою, вивчати свій внутрішній світ — у таких умовах ви обов’язково відчуєте позитивні зміни як на духовному, так і фізичному рівні. Останнє теж важливо — наступний рік зробить Драконів уразливими для хвороб та вірусів, тому варто особливо берегти себе.

 

Змія (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Змія, незважаючи на свою холоднокровність, протягом всього року відчуватиме гарячі почуття — така палкість стане для неї своєрідним подарунком від Кролика, який, пам’ятаючи про те, що змії охоче їдять його побратимів, зробить усе, щоб задобрити її. Найімовірніше, Змія знайде вихід своїм позитивним емоціям у пристрасному романі, який спалахне в житті представників цього тотему, незалежно від віку та сімейного стану. Останні цілком можуть піти зі старої сім’ї, особливо, якщо останнім часом вона була чисто номінальною, і набути нову — за рік вони встигнуть і те, і те.

Для Змій прийдешній рік буде роком клопотів та купи справ — Зміям не варто розслаблятися, а витискати все зі своїх можливостей — робота, яку вони робитимуть протягом року, зможе кардинально змінити їхнє життя на краще та отримати належне підвищення.

На відміну від Драконів, Зміям, навпаки, варто, нарешті, виповзти зі свого притулку та відкритися навколишньому світу. Настав час реалізовувати накопичені знання, показувати свої таланти та «виявлятися» в реальність. Тоді рефлексія та самопізнання, яким ви вдавалися останнім часом, принесуть плоди та піднімуть вас на новий рівень.

 

Кінь (1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

На Коня, до якого Кролик ласкавий, чекає в усіх сенсах приємний час, коли всі сфери його життя будуть максимально врівноважені — жодна не стане «випирати» і розвиватися на шкоду іншій. На роботі — кар’єрне зростання, у сім’ї — мир і лад, у фінансовому сенсі — все гаразд: можна без перебільшення сказати, що йому в цей час позаздрить багато хто. Головне — не забувати, що всі ці моральні та матеріальні блага прийдуть до Коня лише в тому разі, якщо він не спочиватиме на лаврах, а працюватиме, набуваючи нових професійних знань та навичок і грамотно вибудовуючи стосунки.

Ті, хто народився під знаком Коня, зможуть налагодити своє особисте життя цього року — у середині року Кролика Коні зможуть зустріти нову особистість, яка надасть їм сил та сенсів. Цьогоріч Коні зможуть бути коханими та щиро кохати.

«Орати як Кінь» цього року — девіз вашого успіху. Варто докласти зусиль у будь-якій сфері життя — і на вас чекатиме приголомшливий успіх. Особливо це стосується роботи та кар’єри. Побудьте амбітними, і удача винагородить вас усіма можливостями для ривка вперед. Не бійтеся відповідальності, і тоді ви зможете відчути, що ваш потенціал набагато більший, ніж ви самі того очікували.

 

Коза (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Козу нарешті гідно оцінять — до того ж, як керівництво і колеги, так і члени сім’ї, які звикли сприймати всі її чесноти як належне. Вона з приємним подивом виявить, що на її думку зважають, а до її порад дослухаються, що має не тільки потішити її самолюбство, а й підштовхнути до відповідальних кроків у професійному плані. Оскільки будь-яку професійну пропозицію, висловлену Козою, начальство сприйме з небаченим ентузіазмом, варто скористатися щасливим шансом, щоб реалізувати важливий проєкт, який принесе і гроші, і популярність.

Для Кози рік Кролика може стати доволі небезпечним — представникам цього знаку зодіаку варто слідкувати за здоров’ям та не нехтувати перевірками в лікаря. Підірване здоров’я може спричинити багато проблем: як моральних, так і фінансових. Та якщо Кози будуть уважними та прислухатимуться до свого організму, негаразди їх оминуть.

Багато представників цього знака можуть зіткнутися з відчуттям втраченості та безпорадності. Видихайте: наступного року на вас чекає «перезавантаження» і набуття нових смислів. Головне — не надто замикатися в собі і бути готовими відкрити цей світ. Довіра та позитивний настрій допоможуть швидше вилізти з кокона, зорієнтуватися в обставинах та знайти свій шлях.

 

Мавпа (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

На Мавпу, спритністю якої Кролик захоплюється, чекає в усіх сенсах гарний рік, але їй доведеться вибирати, на який бік свого життя та діяльності треба звернути увагу — навіть така спритна особа, як вона, скрізь не встигне. Тому ті Мавпи, для яких понад усе їхня професійна діяльність, мають зосередитися лише на роботі — у такому разі їм вдасться досягти воістину грандіозних успіхів, про які ще рік тому вони навіть мріяти не могли. Ну а ті, хто вибере особисте життя, зможуть похвалитися зразковою родиною та справжньою ідилією у стосунках.Мавпи цього року зможуть отримати можливості просунутися по кар’єрній драбині. Представники цього знаку зодіаку легко зможуть реалізувати себе та проявити себе перед керівництвом, за що отримають бажану винагороду.

На мавп чекають численні пригоди, серед яких можна зіткнутися зі справжніми випробуваннями. Ваше завдання — не лише витримати їх, а й виявити нестандартний підхід до вирішення завдань. Тільки так можна вирватися із замкнутого кола і, нарешті, вирішити проблеми, які переслідували вас роками. Намагайтеся не діяти за шаблонами і запасіться терпінням — тоді 2023‑ій стане для вас плідним і знаковим.

 

Півень (1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Півень, незважаючи на не найкращі стосунки з Кроликом, зможе перевести дух після року Тигра, який став одним із найнепростіших у його житті. Головне завдання Півня в поточному році — відпочити і набратися сил, які незабаром йому знадобляться. Зрозуміло, це не означає, що можна розслабитися та забути про все на світі — професійних, сімейних та домашніх обов’язків ніхто не скасує, ними потрібно займатися так само активно, як і раніше. А ось якихось визначних подій очікувати не варто — у цей час вони оминуть Півня, але в «тихому щасті вікнами в садок» йому життя точно не відмовить.
У рік Кролика Півні стикнуться з певними фінансовими труднощами — представникам цього знаку зодіаку варто обачніше розподіляти свої статки та не розпорошуватися на хаотичні забаганки. У гіршому випадку в кінці 2023 року Півні можуть опинитися з діркою від бублика.

Півням необхідно звернути особливу увагу на сектор особистого життя. Наступний рік надасть багато шансів вирішити наболілі питання та з’ясувати стосунки. Тоді велика ймовірність того, що криза в парі мине, і ви знову знайдете порозуміння з вашим партнером. Якщо ж у вас усе добре, розширюйте кругозір, включаючись у коло спілкування вашої другої половинки, там ви зможете знайти багато цікавих і навіть доленосних знайомств.

 

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Собака, вірність і відданість якої імпонує Кролику, повинен використовувати наступний рік для перепочинку: його господар принесе в життя всього людства світло — або хоча б перемир’я, а це означає, що бійцівські якості представника цього тотема тимчасово виявляться незатребуваними. Чому б не використовувати цей час для того, щоб залікувати — «зализати» — свої моральні та фізичні рани? Самотні Собаки з великою часткою ймовірності зустрінуть нарешті кохання всього свого життя — ту саму, єдину і неповторну, на яку вони так довго чекали і тепер знайшли.

Цього року ті, хто народився під знаком Собаки, матимуть багато справ та клопотів, пов’язаних із можливим переїздом. Цей рік буде сприятливим для того, аби змінити місце проживання, поміняти атмосферу та нарешті жити в своє задоволення.

Кожен з нас має сфери життя, до яких ніяк не доходять руки. Для Собак наступного року вкрай важливо прокачати саме «запущені» справи. Заняття спортом, спілкування з близькими, кар’єра — приділіть проблемному сектору увагу, і ви побачите, як робота над помилками незбагненним чином вирішить ваші найважливіші життєві завдання.

 

Свиня (1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2018)

У Свині рік складеться рівно і гладко — у жодній зі сфер її життя та діяльності особливих ускладнень не передбачається, щоправда, з одним винятком — вона повинна уникати судових позовів та процесів, навіть якщо її залучатимуть туди як свідка. Велика ймовірність того, що безпристрасна Феміда виявиться не на їхньому боці, а це може ускладнити практично безхмарне існування представниці тотема. У зв’язку з цим зірки наполегливо рекомендують Свині вирішувати всі питання миром, а в іншому дотримуватися принципу: нічого не бачу, нічого не чую, нічого нікому не скажу.

Для тих, хто народився під знаком Свині, рік пройде плавно та без проблем — представники цього знаку зодіаку зможуть займатися своїми улюбленими справами та не боятися, що щось піде не за планом. Головне цього року для знаку Свині — віднайти справжніх себе.

Для вас рік Кролика обіцяє бути прекрасним — можна розважатися, приємно проводити час та отримувати задоволення від життя. Спілкуйтесь, займайтеся творчістю, ходіть на побачення. Одним словом, даруйте собі яскраві емоції — їх давно не вистачало для того, щоб зрушити справи з мертвої точки і набути нової порції натхнення на рік уперед.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
8 січня 2023, 14:37 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації