«Темп» обігрує «Зорю-1»

28‑го березня на майданчику зі штучним покриттям пройшли матчі передостаннього туру міні-футбольної першості.
Міні-футбольний чемпіонат наблизився до свого фінішу. Лишилося зіграти один-єдиний — останній тур. І саме в ньому, на радість вболівальників, визначиться чемпіон. Вже зараз зрозуміло, що міні-футбольне «золото» отримає або руденківська «Зоря-1», або сухомаячківський «Темп». У чинному турі ці дві команди зустрічалися в очному поєдинку.
Якби у цій грі перемогла «Зоря-1», то питання чемпіонства було б закрито достроково. Але сухомаячанські футболісти також налаштовувалися лише на перемогу, яка допомогла б їм скоротити відставання від лідера до двох очок. І з перших хвилин зустрічі «Темп» виглядав краще — футболісти команди швидше рухалися, злагоджено комбінували і потужно били по воротам. Не забарився і перший гол у ворота «Зорі». А потім іще один. І ще один. Рахунок став мало не розгромним — 3:0 на користь «Темпу» ще в першому таймі. Але «Зоря-1» була б не руденківською командою, якби не проявила характер і бійцівські якості. Гравці команди «завелися» і досить швидко скоротили відставання до мінімуму, забивши два голи. В другому таймі за рахунку 3:2 гра пішла на зустрічних курсах. Футболісти «Темпу» почали потроху втомлюватися і значно знизили швидкість гри. Здалося, ще хвилина — і «Зоря-1» дотисне суперника. Але сухомаячани зуміли зібратися, провести контратаку і найбільш емоційний їх гравець Анатолій Троян забив дуже цінний гол — 4:2. Руденківські футболісти невдовзі реалізували штрафний удар і знову скоротили відставання до мінімуму — 4:3. Але потім «зоряни» пропустили контратаку і форвард «Темпу» Михайло Білокінь встановив кінцевий рахунок — 5:3. Сухомаячанська команда перед останнім туром все ще лишається претендентом на чемпіонство. Але для цього їй потрібно не лише переграти досвідчений «Газовик», але і сподіватися на втрату очок «Зорею-1» у грі з «Новосанжарським НВК». Як би там не було, а ім’я чемпіона ми дізнаємося лише в останній ігровий день — суботу 3 квітня.
В іншому поєдинку цього туру великосолонцівська «Фортуна» на чолі з епатажним форвардом Михайлом Булишем досить несподівано переграла «Газовик» — 6:4. А «Сила ради» впевнено розібралася із «Новосанжарським НВК» — 3:1.
Справжній триллер влаштували глядачам «Чиста криниця» і «Ніка». Команди почергово вели у рахунку, демонстрували швидкісний та цікавий футбол, але перемога лишилася все ж таки на стороні підопічних Віталія Барановича — 5:4 — і «Чиста криниця» відвойовує собі четверту сходинку таблиці.
Забрідчанська «Ворскла» нічого не змогла протиставити комбінаційній грі юніорського «Стандарту» і перший тайм програла повністю — 3:0. У другому команда зуміла зібратися і забити кілька голів, але різниця в рахунку збереглася до фінального свистка. 7:4 — перемога «Стандарту».
Команда новосанжарських правоохоронців в останньому матчі дня зуміла переломити гру і, програючи по ходу, в підсумку впевнено перемогла «Ворону» — 9:3.

Турнірна таблиця першості Новосанжарського району з міні-футболу сезону 2009-2010