Вхід | Реєстрація

Із газетами — справжня біда

Із газетами — справжня  біда

У понеділок редакційний телефон буквально «почервонів»  від кількості прийнятих дзвінків. Дзвонили в основному наші передплатники. Всі задавали одне питання  — «Чому їм не доставили газету «ЕХО»?.

Дзвонили в більшості своїй жителі Кобеляк і Біликів. Люди справедливо обурювалися. У основному, їх претензії були такого змісту:

— Я виписав(ла) газету. Бачу, що в продажу в магазинах вона з’явилася, як і завжди, в четвер. Але мені її й до сьогодні, тобто до понеділка, не принесли. Раніше приносили у п’ятницю. Теж пізніше на один день, аніж в магазинах. Але  то ще півбіди. Але зараз запізнення складає чотири дні. Навіщо ж мені така «свіжа» преса? Не буду виписувати.

Дехто із жителів більш віддалених сіл розповідав, що газету їм доставляють із запізненням у тиждень. Людина зауважила:

—  До мене газета інколи в четвер потрапляє. А в Кобеляках у «маркеті» я вже в цей день можу нову купити.

Дехто розказував, що нібито поштарі говорять, що газета «запізнилася»  із вини редакції. З приводу останнього зауваження одразу наголосимо: це —  неправда.

Доказом цього є той факт, що в роздрібному продажу «ЕХО» з’явилося за графіком. А редакція, як завжди, підготувала номер у вівторок і відправила на друк у Вінницю.

Зважаючи на обурення читачів, ми одразу зв’язалися із місцевими керівниками Укрпошти. Потрібно відзначити, що в нас уже накопичилось чимало претензій до роботи цієї структури. Через катастрофічні і постійні затримки із доставкою газети ми вже втратили сотні читачів. Довго ми із розумінням ставилися до проблем поштарів — реформування, зміна кадрів і так далі, і тому подібне. Розуміли, терпіли, сподівалися на покращення.
Але ж поки що виходить погіршення.

Зв’язку із менеджеров Укрпоршти Дмитром Соломком у вівторок не було. Керівник міського підрозділу Любов Голтвянська трубку взяла. І визнала, що в неї телефон теж «почервонів» від дзвінків передплатників.

За її словами, затримка пов’язана із тим, що із Полтави, де всю пресу сортують, газету в Кобеляки привезли не у четвер, як завжди, а в п’ятницю. Нібито, затримка пов’язана із тим, що газету «ЕХО»,  як і всі інші, пізніше доставили із Вінниці.

Що тут скажеш. Дійсно, газету привезли і до нас не в середу ввечері, а в четвер зранку. Причина — відсутність електроенергії у Вінниці і затримка із друком.

Проблеми б не було, якби весь тираж одразу везли в Кобеляки, а не сортували в Полтаві. Адже ту частину тиражу, що ми розповсюджуємо через магазини і яку доставляють прямо в редакцію, ми розвезли вчасно. Але ми, редакція, на жаль, не можемо вплинути на Укрпошту.

Тому просимо вибачення в наших передплатників. Будемо сподіватися на те, що у Вінниці електроенергія буде, а Укрпошта таки стане повороткішою. Ми, у свою чергу,  готові навіть змінити графік випуску.

І останнє. Є варіант для того, аби отримувати газету ще до того, як вона потрапить у  магазини. Можна підписатися на електронну версію «ЕХО». Тоді ви будете без затримок читати повну версію «ЕХО» на ноутбуці чи телефоні. І коштує це дешевше.

Тримаємося і працюємо далі.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
3 лютого 2023, 15:37 | Кобеляки | Суспільство


1. Slavko / 4 лютого 2023, 16:10


Змінено 06.02.2023, 00:41
2. Selena2017 / 5 лютого 2023, 11:15
1.Slavko
« окупаційний символ Київської Русі »


А можна пояснити невідаючим , в чому полягає смисл сказаного ?
3. Filon / 5 лютого 2023, 20:15
в чому полягає смисл сказаного ? А все дуже просто. Галоперідол. Ну є й інші сильнодіючі засоби. Дехто мухомори вживає.
4. Slavko / 5 лютого 2023, 22:00
2.Selena2017
«А можна пояснити невідаючим , в чому полягає смисл сказаного ?»

Коротко розповім.
Символ монгольського іга, монгольської імперії - тризуб або тамга, його також використовували різні семітські племена в різні часи... (На нинішньому прапорі кримських татар також намальований перевернутий тризуб...).
На нашій території він з"явився майже одночасно з християнством, яке було насаджено в прямому сенсі вогнем і мечем...
Цього не вчить і не розказує ізТорія... Наші предки писали літописи, роки називалися і рахувалися літами... Ці літописи весь час знищувалися, неугодні проголошувалися єретиками саджалися на палю, спаювалися на кострах ...
І не з проста. Вони ще пам"ятали, що вони є діти божі, а не раби, як тепер...
Кривавий Володимир, який приносив немовлят у жертви, також був ж.дом. Сімдесят вищих волхвів було страчено ритуальним вбивством ще під час першої тюрко-семітської навали 1650 р. тому. Інших потім весь час переслідували, що ми знаємо як страшна інквізиція в Європі, Європа називалася Венеєю... Гроші також вигадані були семітами, наша країна білої раси сягала на той час від англійських островів і до Уралу і користувалася обміном товарів... А так як вони не хотіли працювати, і використовували білих рабів, яких вони називали «скловен» - в перекладі означає білий раб... , звідси і пішло справжнє походження слова "слов"яни", яке тепер трактують кожен на власний розсуд і смак. Були просто русини.
Ми і самі знаємо, коли нам впарюють про давність тризуба, що перша його згадка знайдена на монетах Київської Русі...
А хто пояснить, куди саме в цей час поділася наша рідна символіка - сварга, свастя ... ??
І чому вона й досі ніби під забороною ?... Тому, що ті ж самі (G2) організатори другої світової, які фінансували третій рейх і свого ставленика-ж.да Адольфа Гітлера використали тоді наш символ проти нас, прикриваючи свої злодіяння, але воно їм не допомогло. Зараз ми маємо владу тієї самої національності і всі похідні від того біди відповідно.
5. Slavko / 5 лютого 2023, 22:01
Також нагадаю, що у Кобеляках також навпроти ради (адміністрації) стоїть масонський символ, чомусь не сварга...
6. Slavko / 5 лютого 2023, 22:13
2.Selena2017
«А можна пояснити»

Якщо знаєте мене, у фейсбуці зв"яжіться, я поділюся інформацією, це зараз важливо
7. Selena2017 / 6 лютого 2023, 07:13
.
Я ж запитувала зовсім не про те , а маю якусь істеричну відповідь. Що з Вами сталося , Славко? Схаменіться. Мені щиро жаль. Фейсбуку абсолютно довіряти - себе не поважати.
8. Selena2017 / 6 лютого 2023, 07:17
Мабуть, мені варто було запитати інакше : чому саме "окупаційний"?

Змінено 06.02.2023, 08:08
9. Selena2017 / 6 лютого 2023, 08:22
тієї самої національності. Можна наводити безліч аргументів, на які Ви, Славко, не зреагуєте. Ви , думаю, під враженням отого, що звучить у прислів"ї : " Хто .....? Невістка!" Всі біди від сіоністів. А задайте собі тверезе запитання : чим ота Ваша гарячкова писанина - ненависть до іншої нації - відрізняється від сьогоднішньої знавіснілої РАШИСТСЬКОЇ ненависті до нас, українців? Бачу прямий зв"язок. Не дозволяйте собі отруювати свій розум.
10. Slavko / 6 лютого 2023, 12:30
9.Selena2017
«гарячкова писанина - ненависть до іншої нації»

Задайте спочатку собі кілька питань, а вже потім мені. Навряд чи ви це зробите, але відповім.
В тисячний раз пояснюю. Їм Належить в нашій країні все, тридцять років вони займалися приХватизацією під назвою «реформи» ресурсів, заводів і найважливіших підприємств. Зараз їм по факту належить все: це нафта, газ, засоби масової інформації, фармацевтична галузь, агрохолдинги, порти, банки, золото... І тому подібне.(А ви сидите і до поту хвилюєтесь про непродане у портах зерно !...). Депутати верховної ради також завжди належали їм. Поліція, прокуратури, служба безпеки, суди також належать їм, мають ко Вони постаралися за ці тридцять років руками ваших депутатів, щоб нічого не було державного, всі ці організації є приватними структурами, паралельно з приХватизацією, якщо вам досі не відомо... відбувалося сплановане нищення економіки, армії, медицини, освіти. Все це також називалося "реформи". Дивним чином олігархи - власники ресурсів і країни і навіть так звані проросійські політики Бойка, Новінські... насправді звичайні ж ди. Що за знову дивний збіг ?? Останні президенти також мають подвійні прізвища, справжніми які є Вальцман і Зельцман.. В моїх словах немає ненависті, тут виключна правда, якщо вам це здається ненависю, то я вам співчуваю. Ви такі не одні, зараз багато зазомбованих ними реагують на правду, як ті бики на красну тряпку...
До чого тут я ? Ну показали вам чергову серію Слуги народа про обшуки коломойші - дивіться, радійте...
Якщо ви вважаєте, що я повинен любити цих чужинців за їхню політику-геноцид, то не діждетесь.
Їхня політика, як пасторство у секті, вам нарозказували, що одна людина воює з усім світом - і ви повірили, у кого тут отруєний розум ? Тим більше він, у кого мати ж_дівка шеломова, що по їх правилам означає, що він стовідсотковий єврей і де також більшість олігархів є євреями... Ви хоч подивіться, відкрийте очі, вже на Майдані і на красній площі одночасно незаконно
11. Slavko / 6 лютого 2023, 12:32
поставили граблі-менори !... Ви не бачите очевидного. Про що розмовляти більше?
Чому жоден з них "боневтік" бознав , чи той, що показував, як колотити коктейлі, чи інший - жодного разу не був на передовій і жоден не отримав повістку, а воюють тільки гої ?

Змінено 06.02.2023, 12:41
12. Selena2017 / 6 лютого 2023, 15:05
11.Slavko
«Про що розмовляти більше?»


Справді, немає сенсу.
13. Slavko / 6 лютого 2023, 16:18
7.Selena2017
«маю якусь істеричну відповідь. Що з Вами сталося , Славко? Схаменіться. Мені щиро жаль. Фейсбуку абсолютно довіряти - себе не поважати.
»

Що запитували - те і відповів, чому символ є окупаційним, без ніякої істерики.
Не вірте мені і фейсбуку, а вірте телевізору і попам-брехунам, це ваш вибір, я покладаюся не на віру
14. Slavko / 6 лютого 2023, 21:02
І трошки продовжу тему...
Носять газету чи не носять, зате повістки носять справно, навіть ті, хто не має їх носити.
Знову... Відповідно до конституції, України, яка є основним законом в Україні і на яку теперішня влада поклала, ми, народ, маємо право виписувати такі самі повістки і носити їх тим, кому вважаємо за необхідне . Ті, так звані тицика, як і більшість інших органів влади в Україні, не утворені законом, як це передбачено Конституцією України, отже можна вважати їх незаконними.
(Це також не збіг...)
Крім того, за постановою КМУ, ті тицика вже не мають повноважень, які мали військомати і не є військоматами, воєнкомів там також немає. Зате, там є цілком здорові чоловіки переважно, які чомусь займаються паперами, а мали б займатися і чудово справлятися б жінки. Не їм же носити бронежилети і автомати... Гірше того... Вони покидають свої робочі місця у пошуках тих, кого можна зловити на вулиці або просто вручити ці часто ніким не підписані папірці, які далі по тексту є пропозиціями...
Така собі приватна компанія по пропозиціям повоювати.
Ще раз нагадую, що згідно конституції України і закону про оборону, стану війни в країні немає.
Чи законна мобілізація, коли закону не виконує сам президент ?
15. Slavko / 6 лютого 2023, 21:20
9.Selena2017
«тверезе запитання : чим ота Ваша гарячкова писанина - ненависть до іншої нації - відрізняється від сьогоднішньої знавіснілої РАШИСТСЬКОЇ ненависті до нас, українців»

Пані селено, щоб задавати тверезі запитання, вам треба самій бути тверезою.
По-перше, не ненависть, а просто розповідь, по-друге, якщо вона і є в мене, то тим і відрізняється від рашистської, що і ті і інші вороги, що чинять геноцид, є прийшлими, а я стою на своїй землі.
16. Filon / 7 лютого 2023, 09:05
12.Selena2017
«Справді, немає сенсу. »

А я вам Селено про що говорив? Це типовий випадок. Хоча такі от конспірологічні теорії закидають в нет зовсім невипадково. Їх глашатаї є людьми досить розумними. Вони вміло використовують отакі от слабкі уми як у нашого сухинівського славіка. Що найцікавіше. В рашці і в Україні слабким умам навязують одне й теж. Їх слабоумні націоналісти плетуть один в один таку ж ахінею, як наші славіки. А фінансує все це ФСБ. Тому що їм вигідно аби люди замість реальної боротьби за свої права розказували один одному про те як викопали шоломами море, що вони, українці ( росіяни) були аріями, розказувало хто є жидом, а хт о євреєм. Колись я досить давно я все це теж читав. Навіть трішки вірив. Але з віком воно має пройти. Якщо ж не пройде то... Галоперідол.
17. Чудо Юдо / 7 лютого 2023, 12:42
4.Slavko
«На нашій території він з"явився майже одночасно з християнством, яке було насаджено в прямому сенсі вогнем і мечем... »

Монгольську імперію, вваджається, заснував Темучин приблизно у 1206 році.
Тризуб використовував ще князь Олег, який жив за 500 років до цього.
Добре, хрен з ним з Олегом, про нього мало що відомо, тризуб як герб мав ще Святослав, батя Володимира Великого, а це було за майже 300 років до Темучина.

А популярним гербом орди була саме двоголова курка.

Славко, я не засланий лі ти казачок, такі маразми розповсюджувати? Чи просто обчитався москальських пропагандистів?
18. Slavko / 7 лютого 2023, 15:36
16.Filon
«. Якщо ж не пройде то... Галоперідол»

Шкода вас...
19. Slavko / 7 лютого 2023, 15:39
Що б ви ще могли порадити своїм прихожанам...
20. Selena2017 / 7 лютого 2023, 16:59
16.Filon
«Це типовий випадок»


На жаль, так. Від кількості таких здурілих жах бере. Це якась новітня інквізиція по проникненню в людський мозок. На безлічі прикладів переконалася , що повернутися до логічного мислення такі люди вже не зможуть. Невиліковно. Найважче, коли рвуться родинні зв"язки під впливом цього лиха. Ця тема ПОВИННА бути в газеті ! А Славка шкода .
21. Filon / 7 лютого 2023, 18:26
20.Selena2017
«Ця тема ПОВИННА бути в газеті ! »

Буде. Ну, а з приводу шкода... Тут питання дискусійне. Я розумію, що зараз на жаль сбушникам не до таких, як Славко. Можливо, колись руки і час дойдуть. Адже там все не так безневинно. Думаю, ви вже прослідкували логічний ряд. Ця тема закинута ззовні. Повістки незаконні, війна незаконна. А розвязали її жити путін і зеленський аби зачистити Україну для жидів. Нічого нового. Ефесбешні методички.
22. Slavko / 7 лютого 2023, 22:13
20.Selena2017
«Найважче, коли рвуться родинні зв"язки під впливом цього лиха. Ця тема ПОВИННА бути в газеті ! А Славка шкода »

Та все зі мною гаразд, навпаки, за вас хвилююся. Хоч ви мені й не родина, я покищо не перестану вас просвітляти)) Мені зарахується в карму) , якщо ви людина.
Ще трохи додам з того, що дізнався... Так от. 2020го року написано, що через 2-3 роки планету чекають великі зміни ландшафту... Великі провалля, затоплення... І вороги, яких називаю, знають... Готують собі територію, що ви ніяк не втямите.
Сьогодні вранці прокинувся і був шокований... Бо все думав... 2-3 роки - це вже, вже пройшло... з 20того року... І тут читаю про землетруси по всій планеті. Це і може бути початок.
Давайте вважатимем це припущенням, позицією, можете вважати божевіллям, але давайте без образ. Поживем, подивимось трохи, я від цих слів не відмовлятимусь, просто трохи почекаємо.
А ви тим часом вікриєте Конституцію України (тоді ще були живими, коли писали її такі українці як Чорновіл ... та інші (який випадково помер...)) і почитаєте там на дозвіллі статтю сто шосту пункти 19, 20, 21 і заразом Закон України про оборону статтю чотири хочаб , що повинен зробити президент у разі збройної агресії проти України...
А потім про щось побалакаєм. Я не хочу ні ображати нікого, ні чути образ.
23. Slavko / 7 лютого 2023, 23:32
21.Filon
«Я розумію, що зараз на жаль сбушникам не до таких, як Славко. Можливо, колись руки і час дойдуть. Адже там все не так безневинно. Думаю, ви вже прослідкували логічний ряд. Ця тема закинута ззовні»

Якщо прослідкувати політичні статті пана Філоненка, то можна й не такий відслідкувати логічний ряд і не на одну статтю кримінального кодексу щодо держбезпеки та підозру служби безпеки, тільки у кожного своя логіка. Просто не вішайте собак. А задайте собі такі питання : куди дивилася служба всі ці роки, коли відбувалося роззброєння і коли транслювали російські пропагандистські телеканали на території країни і навіть діяли цілі проросійські партії і яку політику на той час підтримували ви ?
Давайте не будемо та і все

Змінено 07.02.2023, 23:33
24. Selena2017 / 8 лютого 2023, 08:36
22.Slavko
«вас просвітляти))»


Не треба мене такою саламахою просвіщати, будь ласка. Ще з 2003 року я осилила 800 сторінок ( з більше тисячі) книги фізика О. Лазарєва "Розшифрована Біблія, або реквієм цивілізації". Не хвалюсь, що все там зрозуміла. А в питанні катастроф, викликаних подвижками тектонічних плит, прогнозується ого-го скільки біди й для України. Так що Ваша теорія про «спасенну» територію смішна , вибачайте.

Змінено 11.02.2023, 10:33
25. Slavko / 8 лютого 2023, 09:12
24.Selena2017
«Не хвалюсь, що все там зрозуміла. А в питанні катастроф, викликаних подвижками тектонічних плит, прогнозується ого-го скільки біди й для України. Так що »

Он воно що... Книга, написана для рабів та ще й зашифрована шифровальщиком. Жаль за вас. Мене б просто не хватило, сидіти за такими нісенітницями та ще й в голову їх брати. Як там щось можна зрозуміти, то навіть не підозрюю...
Чому, наприклад, в перших рядках написано, Ісус - цар іудейський, п вони на іконах малюють його білим... С міти 2т. років тому були білими ???
Або "причащання"... , яким ви напевне неодноразово займалися, що є віртуальним канібалізмом... Де люди "їдять плоть від плоті і п’ють кров від крові" померлого... Ну і так далі.
Шкода вас та і все і вашу свідомість.
26. Selena2017 / 8 лютого 2023, 12:19


Змінено 08.02.2023, 13:17
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації