Помер колишній ректор УМСА Микола Скрипніков

На 74-му році пішов з життя колишній ректор одного з провідних полтавських ВНЗ — Української медичної стоматологічної академії — Микола Скрипніков.

Микола Сергійович Скрипніков

На 74-му році пішов з життя видатний вчений, талановитий організатор і педагог, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії інтегративної антропології, Міжнародної академії комп’ютерних програм та систем, Нью-Йоркської академії наук, Міжнародної академії наук екології, безпеки людини і природи, Української академії наук національного прогресу, колишній ректор Української медичної стоматологічної академії (1986-2003 рр.) Микола Сергійович Скрипніков.

Поховання відбудеться 06 квітня 2010 р.: прощання з 9.00 години, панахида з 11.30 у приміщенні академії.

Ректор ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», доктор медичних наук, професор В. М. Ждан


Автор: www.poltava.pl.ua


2 квітня 2010, 15:49 | Полтава |

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації