Невгамовний і невтомний танцівник і хореограф із Кобеляк підготував для глядачів, які 26 лютого зібралися в залі танцювального клубу «Фабрика», черговий мистецький сюрприз.
У неділю відбулось танцювальне шоу, котре для кобелячан і гостей міста підготували хореограф Максим Якименко та його юні вихованці. Захід мав назву «Рік Незламності». Зрозуміло, що він був приурочений до річниці героїчного спротиву українських народу і армії рашистській агресії.
У ході концерту звично збирали кошти для підтримки Збройних Сил України. За вечір волонтери назбирали пожертв на суму 13 тисяч 661 гривню.
У ході концертного дійства глядачі побачили не лише вже звичні танцювальні номери. Хоча концерт і мав патріотичне спрямування, не обійшлося і без лірики та філософії.
Максим Якименко разом із Катериною Юрко підготували танцювальну сюїту за мотивами легендарної філософської повісті Річарда Баха «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон».
«Ми вільні летіти, куди захочемо, і бути такими, як є…»
Це — одна із фраз повісті, яка вважається видатним мистецьким твором усіх часів і народів. Автор цієї статті поцікавився у Максима Якименка, як йому вдалося донести до зовсім маленьких дітей сенс притчі про свободу та вічний шлях до самовдосконалення.
Максим пояснив:
— У свій час я вже ставив «Чайку..». У Харкові. Але то був більше драматичний твір. Зараз ми поставили танцювальну сюїту. Я просто розповів дітям, що чутки, злослів’я, погана інформація є такими собі сітками, які накидають одні люди на інших. І ці сітки заважають жити вільно і щасливо. Мені здається, діти зрозуміли. Звичайно ж, ми не робили якусь канонічну версію твору Річарда Баха. Ми зробили постановку за мотивами його знаменитої повісті.
Окрім танцювальної сюїти глядачі побачили ще 9 нових танцювальних номерів. Усі ці «обновки» Максим Якименко і його танцююча малеча підготували буквально за півтора місяці.
Як завжди, приємно вразила і кількість дітей, залучених до концерту. На імпровізовану сцену «Фабрики» в той день виходили 144 юні танцівники.