Вхід | Реєстрація

Майже половина громад Полтавщини мають власні Стратегії розвитку

Майже половина громад Полтавщини мають власні Стратегії розвитку

Затверджені Стратегії розвитку мають 28 із 60 територіальних громад області. У Кременчуцькому районі таких 6 громад, Лубенському – 2, Миргородському – 11, у Полтавському – 9. Про це на апаратній нараді повідомив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА Дмитро Мандріков.  

«Департаментом налагоджено співпрацю з територіальними громадами щодо активізації роботи з розробки власних стратегій. У січні 2023 року всім направили методичні рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу й оцінювання. Провели онлайн-наради з головами та представниками органів місцевого самоврядування, на яких розглянули питання необхідності активізації роботи моніторингу і стану розробки стратегій», – зауважив Дмитро Мандріков.   

За його словами, розроблена стратегія розвитку для громад надає чіткі пріоритети розвитку, зосередження на вирішенні першочергових проблемних питань, залучення інвестиційних ресурсів та донорських коштів, отримання фінансування за державними програмами. 

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зауважив, що допомогти в розробці власних стратегій можуть ті громади, які вже затвердили їх й активно реалізовують. 

«Хто ще працює над місцевими стратегіями, можете скористатися можливістю і попросити допомоги у тих територіальних громад, які пройшли весь цей шлях, розробили план заходів та їх реалізують. Вивчайте також досвід обласної адміністрації або обласної ради, або, наприклад, Кременчуцької громади», – зазначив Дмитро Лунін. 

За словами заступника начальника Полтавської ОВА Олексія Бруслика, реалізація та розроблення стратегій розвитку територіальних громад – важливий індикатор можливостей та спроможності громади.

Згідно з законодавством громади мають завершити розробку і затвердження власних стратегій розвитку до кінця цього року.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 березня, 15:40 | Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації