![У Кобеляках збиратимуть гроші для ЗСУ](/images/news/2023/03/new-61176.jpg)
1 квітня в Кобеляк відбудеться благодійний ярмарок, зібрані кошти на якому передадуть військовому Олександру Луговому для придбання дрона, повідомили в Кобеляцькій міській раді.
«Зібрані кошти будуть передані нашому захиснику Олександру Луговому на придбання дрона», — йдеться в повідомленні.
За інформацією організаторів благодійного заходу, у програмі ярмарку передбачене театралізоване дійство, лотерея та продаж виробів декоративного ужиткового мистецтва. Окрім цього, працюватиме фотозона.