![Обласним воєнкомом став Михайло Холодов](/images/news/2023/05/new-62028.jpg)
Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолив полковник Михайло Холодов. Із 30 травня він приступив до виконання своїх обов’язків. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у Telegram.
«Перед нашими військовими стоїть нелегке завдання — вигнати ворога з української землі. Ми в свою чергу продовжуємо підтримувати захисників і захисниць. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу! Все буде Україна!», — написав Дмитро Лунін.