У одному «совєтському» фільмі герой постійно заявляв знайомим про те, що телебачення має замінити театри, кіно, книги й газети. Та на з плином часу виявилося, що потужнішою ніж ТБ стала всесвітня інтернет-мережа. На відміну від телебачення, Інтернет навпаки допомагає всім культурним напрямкам розвиватися, а не прийти в занепад. Тому поряд із глобальним поширенням всесвітньої мережі бурхливого розвитку набула сфера інформаційних технологій та зв'язку. ІТ-сфера дозволила людям не лише спілкуватися на відстані, а й відповідає за збір, зберігання і передачу інформації за допомогою технічних пристроїв. Тому на сьогоднішній день надзвичайно перспективною та затребуваною являється професія у ІТ.
Маленькими кроками до великої мети
Звичайно, що не кожен може вступити до вузу, аби здобути відповідну професію. Але поряд із університетами існує чимало курсів, що дозволять освоїти знання для роботи в сфері інформаційних технологій. Особливою популярністю серед айтішників-початківців користується курс QA Manual від шведсько-української ІТ-школи Beetroot Academy. Для того, аби розпочати навчання в академії, не потрібно збирати купу документів для приймальної комісії, достатньо перейти за посиланням https://beetroot.academy/courses/online/qa-manual/ на офіційний сайт Beetroot Academy. Команда ІТ-школи майже десять років працює над тим, аби українці отримали змогу здобути знання і збудувати кар’єру у цифровій економіці.
Переваги курсу полягають у тому, що навчання відбуваються у вечірній час, без шкоди для роботи чи університету. Курс триває протягом двох місяців, а заняття проходять тричі на тиждень. У одній групі навчаються не більше 18 чоловік, що дозволяє максимально засвоювати отриманий від лекторів матеріал.
Як відзначають засновники курсу, майбутньому студенту на початковому етапі навчань зовсім не обов’язково писати код, так можна розпочати з його перевірки. Тестувальник відіграє не менш важливу роль при створенні продукту, ніж усі члени команди. Головне для початківця — критичне мислення, вміння виявляти помилки і бажання працювати в ІТ-сфері.
Надзвичайно важливо, що колишні студенти Beetroot Academy знайшли роботу в ІТ-сфері та успішно працюють більш ніж у 600 компаніях на всіх континентах.
Учитися та здобувати нові професії — ніколи не пізно. Це доводять випускники та вся команда академії.