Із проблемами енергопостачання українці масово зіткнулися у жовтні минулого року, коли російські загарбники здійснили масований удар по українській критичній інфраструктурі. Через постійні перепади в енергомережі, вимкнення й увімкнення світла чимало побутових приладів вийшли з ладу або частково втратили свої функціональні можливості. І хоча з уроків фізики всім відомо, що єдиним надійним захистом від перепадів напруги являється стабілізатор напруги, масово ці прилади й до сьогодні не всі почали використовувати. Протягом останнього місяця в засобах масової інформації посадовці все частіше почали застерігати населення від можливих повторень блекаутів в осінньо-зимовий період, що наближається. Тому варто докладно зупинитися на тому, що таке стабілізатор напруги та як правильно його вибрати.
Що особливого у стабілізаторі напруги
Розпочнемо з найпростішого. Стабілізатором напруги називається захисний функціональний пристрій, що відповідає за автоматичного вирівнювання стрибків вхідної напруги. Прилади розрізняють за електронним або механічним типом. Його основне завдання — підтримувати стабільну напругу (220 чи 380 Вольт). Без цього пристрою не зможе обійтися жоден будинок, квартира чи офіс. Стабілізатор напруги здатен підтримувати стабільне живлення при значних стрибках, як від мінімуму, так і до максимуму. Таким чином пристрій захищає побутову техніку від небажаних перепадів.
Фахівці магазину якісного електроживлення Stabilizatori.com відзначають, що на офіційному сайті компанії за посиланням https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-ua завжди в наявності стабілізатори напруги:
- для будинку, квартири,
- для газового котла
- для холодильника чи морозильної камери,
- для пральної машинки,
- для зарядки електромобілів,
- симісторні чи інверторні.
Що треба врахувати при виборі приладу
Обираючи стабілізатор напруги, треба керуватися кількома правилами.
По-перше визначити, які відхилення в електромережі будинку чи офісу переважають.
По-друге, врахувати фазність системи.
По-третє, визначити домашні прилади, що потребують захисту від перепадів напруги.
По-четверте, необхідно встановити допустиму потужність приладу.
По-п’яте, обирати лише перевірені стабілізатори напруги.
Тож, не дивлячись, що на календарі останні дні літа, уже сьогодні треба потурбуватися про стабілізатор напруги. А для цього в нагоді стане асортимент компанії Stabilizatori.com.