Вхід | Реєстрація

Не всі внутрішньо переміщені особи отримають допомогу

Не всі внутрішньо переміщені особи отримають допомогу

Із 1 вересня в Україні припинять виплату грошової допомоги деяким категоріям переселенців. Щомісячну фінансову допомогу скасують ВПО, які здійснили великі витрати з 1 серпня (дата набрання чинності відповідної постанови Кабміну).

Підставами для припинення виплат виступатиме:

  • купівля нового автомобіля (з року випуску якого минуло менше 5 років);
  • купівля на суму понад 100 тисяч гривень земельної ділянки, квартири, будинку (крім житла, одержаного коштом державного або місцевого бюджету);
  • наявність депозиту у банку на суму від 100 тисяч гривень;
  • купівля іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму понад 100 тисяч гривень;
  • наявність у власності житла, розташованого поза окупацією/зоною (можливих) бойових дій, якщо таке житло має площу понад 13,65 квадратних метрів на одного члена сім’ї.

Органи соціального захисту мають повідомити про припинення виплат додатково, але переселенець може оскаржити це рішення.

Для інших категорій ВПО виплати продовжаться 15 і 28 числа кожного місяця, включно до кінця січня 2024-го, так як терміни виплат були автоматично продовжені 1 серпня на пів року. Після цього періоду виплати знову переглянуть.

Допомога становить: для осіб з інвалідністю та дітей — 3 тисячі гривень, для інших осіб — 2 тисячі.

Виплати продовжуватимуться автоматично.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації