Виходець із Сухинівки служив офіцером Національної Гвардії.
У Полтавській територіальній громаді триває перейменування вулиць, назви яких пов’язані з комуністичним режимом. Вулиця 8 Березня увійшла до четвертої черги перейменування.
На засіданні робочої групи з перейменування, що відбулося 8 листопада, присутні обрали кілька варіантів із пропозицій, які надіслали під час опитування жителі обласного центру.
Загалом вулицю 8 Березня пропонували змінити на Панаса Саксаганського, Берегинь, Михайла Вербицького, Івана Миколайчука, Березнева, Святої Анни. У результаті робоча група обрала два варіанти — Руслана Онікієнка та Галини В’юн.
Руслан Онікієнко народився 21 березня 1993 року в селі Сухинівка Кобеляцького району.
У 2010-му закінчив Кобеляцький навчально-виховний комплекс №1. Далі навчався на електрозварювальника в Полтавському професійно-технічному училищі №23.
У жовтні 2011 року Руслана призвали на військову строкову службу. У армії він вирішив вступити до Національної академії внутрішніх справ на спеціальність «Психологія». Отримав диплом у 2016-му. Відтоді служив у Нацгвардії на посаді начальника служби психологічного забезпечення військової частини. Майор.
Військовослужбовець мав дружину та 4-річного сина.
Галина В’юн — українська громадська і політична діячка, письменниця. Як донька офіцера Армії УНР зазнала репресій від радянської влади, з 1930-х роках жила в Полтаві. Під час німецької окупації України жінка стала співорганізатором, а потім — Головою Полтавського відділення Українського Червоного Хреста. Вона організовувала і надавала допомогу харчами, одягом, ліками полоненим червоноармійцям в німецьких таборах Полтави. Створила в місті госпіталь для полонених червоноармійців та сприяла їхньому звільненню з полону.