Вхід | Реєстрація

Призначено нового заступника начальника Полтавської ОВА

Призначено нового заступника начальника Полтавської ОВА

28 листопада Володимир Андрійович Василенко офіційно приступив до виконання обов’язків на посаді заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації. Відповідне розпорядження про призначення сьогодні підписав начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Як повідомили у пресслужбі Полтавської ОВА, Володимир Василенко пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад із підвищеним корупційним ризиком. Його кандидатуру погодили в Офісі Президента України та в Кабінеті Міністрів України.

Володимир Василенко народився 25 вересня 1990 року в Києві. Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана у 2013 році за спеціальністю «міжнародна економіка». Магістр із міжнародної економіки. Загальний стаж роботи – 11 років.

Трудовий шлях розпочав менеджером із зовнішньоекономічної діяльності. Із 2013-го по 2014-ий працював провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичного забезпечення фінансового моніторингу управління аналізу ризиків та типологічних досліджень, головним спеціалістом відділу нефінансових послуг управління аналізу ризиків та типологічних досліджень Департаменту фінансових розслідувань Державної служби фінансового моніторингу України. У 2014-2015 роках був заступником директора приватного підприємства «Пегас-Транс».

Із 2015-го по 2017-ий працював головним спеціалістом відділу моніторингу фінансових операцій головного офісу та контролю управління комплаєнсу у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансування тероризму Департаменту комплаєнсу ПАТ «Укрсоцбанк».

Із 2017 року – головний спеціаліст, потім – начальник другого відділу, а згодом – начальник управління виявлення та розшуку активів Національного агентства України з питань виявлення‚ розшуку та управління активами‚ одержаними від корупційних та інших злочинів.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
29 листопада 2023, 09:56 | Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації