Вхід | Реєстрація

Говориш «годинник», а думаєш про Rolex

Говориш «годинник», а думаєш про Rolex

У відомому прислів’ї говориться: «краще на п'ять хвилин раніше, ніж на хвилину пізніше». І для того, аби попередити своє запізнення, людині слід орієнтуватися в часі. У цьому нам допомогли китайці І Сін та Лян Лінцзанем, котрі в 725 році першими зібрали механічний годинник, що мав анкерний механізм. Через багато століть їх послідовник, нідерландський учений Християн Гюйгенс, спроектував кишеньковий годинник. На початку ХХ століття широкого розповсюдження набули ручні годинники. На сьогоднішній день точно не можна сказати, хто саме їх автор, але достовірно відомо, що законодавицею мод і лідером із виробництва годинників являється швейцарська компанія Rolex. Яскравим доказом виступає той факт, що в рік випускається і реалізовується більше півмільйона екземплярів. За свою більш ніж 100-річну історію компанія завоювала популярність у всьому світі, а годинники Rolex стали символом точності, оригінальності й успішності.

Із Швейцарії — з любов’ю

Для багатьох пересічних громадян країна Швейцарія асоціюється з сиром, шоколадом та ручними годинниками Rolex. Компанію ще у 1905 році відкрили двоє німців — Ганс Вільсдорф і його зять Альфред Даві. А менш ніж за десять років їх годинники отримали клас точності «А». До речі, приблизно в цей період власники компанії перебралися з Німеччини в Швейцарію. Унікальність годинників Вільсдорфа полягала в їх водо- та пилонепроникних властивостях, що суттєво вирізняло механізми від своїх конкурентів.

Для підвищеного захисту циферблата і годинникового механізму від зовнішніх впливів розробники створили герметичний корпус, котрий закривався заводною головкою і додатково закручувався задньою кришкою. У всіх елементах фіксувалися гумові прокладки. Таким чином годинники Вільсдорфа були захищені від води.

Компанія «Rolex» нерозривно пов’язана зі спортом. І найвідоміший історичний факт любові спортсменів до цього бренду сягає далекого 1927 року. Саме тоді 26-річній англійці Мерседес Гляйтце вдалося переплисти протоку Ла-Манш, що розділяє Велику Британію із материком Євразія. Для Мерседес це була вже восьма за ліком спроба, із якою вона успішно справилася. Не дивлячись на погану видимість, холод та морські судна, що траплялися їй на шляху, плавчині вдалося дістатися берега за 15 хвилин і 15 секунд. Під час перетину протоки на руці в Мерседес був швейцарський годинник Rolex Oyster, котрий не підвів її у воді.  

У наші дні швейцарська компанія виступає спонсором багатьох спортивних заходів, активно підтримуючи різні напрямки.

У Handwatch знають все про швейцарські годинники

Сьогодні для того, аби придбати чи продати оригінальний годинник Rolex, зовсім не обов’язково летіти в Швейцарію. Достатньо скористатися послугами компанії Handwatch. Її фахівці займаються скупкою та реалізацією оригінальних швейцарських годинників. При цьому представники Handwatch навіть по фото попередньо можуть визначити справжність годинника. Тому якщо ви вирішили стати власником, напевно, кращого годинника у світі, обов’язково зверніться за допомогою до компанії Handwatch.


Автор: Євген Олександров
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації