Проблеми із зором для більшості людей є звичними. Вони виникають із різних причин. І навіть якщо людина не страждає від хвороб зору, із віком її зір неминуче погіршується. Так, є довгожителі, які до кінця своїх днів обходяться без окулярів. Але це радше поодинокі виключення із загального правила.
Як правило, після сорока років більшістю людей починають в меншій чи більшій мірі відчувати прояви так званої пресбіопії.
От саме для корекції вікової далекозорості і використовують біфокальна або прогресивні лінзи. Для багатьох людей вони стають альтернативою окулярам. Тим більше, що є досить демократичними і ціни на прогресивні лінзи нині зовсім не «кусаються». Носити лінзи можуть собі дозволити не лише мільйонери, а й звичайні пенсіонери.
Для того, щоб в цьому впевнитися достатньо завітати на віртуальні сторінки інтернет-магазину Mr.Lens.
До речі, компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції:
- контактні лінзи;
- засоби догляду за лінзами;
- аксесуари: від контейнерів до пінцетів;
- окуляри для зору.
Між іншим окуляри із колекції CliC суттєво відрізняються від аналогічних виробів. Завдяки унікальній ідеї кріпити оправу не за вухами, а на потилиці, вони не лише виглядають дуже оригінально, а ще й демонструють неабиякий функціонал. Не даремно ж говорять, що окуляри саме такого типу розробляли для астронавтів НАСА. Ще б пак, адже вони здатні триматися на голові навіть при ураганному вітрі із швидкістю понад 200 кілометрів на годину.
Вдала комбінація
Взагалі дискусія з приводу того, що краще для зору, окуляри чи контактні лінзи, вже досить давно втратила свою актуальність. Так в обох виробів є свою унікальні переваги. Є й свої невеличкі мінуси.
Скажімо лінзи потребують більше догляду за ними, а окуляри менш зручні для людей, які ведуть активний спосіб життя і в будь-якому разі змінюють вигляд людини.
Та зрештою можна купити мультифокальні контактні лінзи й успішно поєднувати їх із окулярами. Сучасна якість подібної продукції дозволяє використовувати одночасно і лінзи, і окуляри.
Найбільш поєднувані із лінзами є:
- окуляри для читання;
- сонцезахисні окуляри;
- комп'ютерні окуляри.
Звичайно перед тим як вдатися до таких комбінації, буде доцільним проконсультуватися із офтальмологом.
А найбільш вдалим поєднанням згаданих засобів для корекції зору є варіант, коли на вулиці, в спортзалі, громадському місці людина носить лінзи, а окуляри вдягає вдома, під час читання чи тривалої роботи із комп'ютером.
А взагалі, потрібно пробувати, а потім робити для себе висновок.