Мати свої гроші та розпоряджатись ними, як захочеться - мрія кожної людини. Щоб здійснити її потрібно влаштуватись на роботу. Нескладно, правда? Але все частіше ми чуємо, що працедавці дивляться лише в бік досвідчених кандидатів. що ж тоді робити людям без досвіду?
Не будемо сперечатись, що кандидати з досвідом частіше мають перевагу над тими, хто лише планує приєднатися до робочого класу. Проте це не означає, що новачки не зможуть отримати хорошу пропозицію про роботу. Деякі працедавці більше зацікавлені в працівниках без попереднього досвіду, аніж тих, хто вже з вантажем знань за плечима. З переваг виділяють високу амбітність, бажання освоювати нове, легкість в навчанні та схоплення нової інформації «на льоту».
Найчастіше шлях “працівника” людина починає ще змолоду, в студентські незабутні роки, коли хороші посиденьки з друзями вимагають хороших грошей.
З чого варто почати?
Насамперед потрібно визначитись, яка зайнятість приносила б вам задоволення і моральне, і фінансове, а опісля створити резюме. Це, так би мовити, невеличка реклама вас, як особистості та фахівця. До створення резюме варто підходити як технічно, так і художньо. Не обов’язково вишукувати в інтернеті сотні шаблонів резюме, щоб зрозуміти, котрий саме вам потрібен.
Портал Тімнеті пропонує вам можливість створити професійне резюме всього за кілька хвилин. В ньому містяться всі необхідні поля для заповнення, котрі зможуть повною мірою розкрити вас та ваші якості.
Поради по створенню резюме
-
Визначте мету: щоб ваше резюме було повноцінним та зрозумілим, важливо дати зрозуміти працедавцю, які у вас наміри.
-
Умови: якщо у вас є бажання працювати віддалено або ж навпаки прагнете мати безпосереднє місце роботи, зазначте це, щоб компанії розуміли, що можуть вам пропонувати.
-
Чим ви можете зацікавити: якщо ви вже накопичили певні знання в сфері, обов’язково напишіть. Пройдені курси/тренінги/інтенсиви не залишаться поза увагою працедавців. Також важливу частку займають і ваші якості, як людини, котрі також варто описувати. Це часто грає вирішальну роль, адже з конфліктними та невизначеними кандидатами співпрацювати буде вкрай складно.
-
Не пропускайте поля: коли ви прагнете створити професійне резюме, воно повинне бути повним. Не поспішайте, вдумуйтесь, пригадуйте та зазначайте всю інформацію про вас, котру повинен знати працедавець.
-
Погляд збоку: після завершення створення резюме прочитайте його. Чи звернули б ви на такого кандидата увагу, якби були компанією з актуальною вакансією? Самокритика буде доречною і ви самі зможете «підтягнути» ваше резюме до належного вигляду.
Якщо ви ще не визначились, з котрої роботи вам почати, сайт Тімнеті – ваш путівник. Ви зможете переглянути вакансії, оцінити умови та знайти щось для себе. Створюйте резюме, щоб працедавці змогли вас побачити та запропонувати саме ту роботу, котра стане вашою першою станцією в тривалій подорожі економічно зайнятих людей. :)
Успіхів!