Вхід | Реєстрація

На Полтавщині автомобіль врізався у дерево: водійка та пасажир госпіталізовані

На Полтавщині автомобіль врізався у дерево: водійка та пасажир госпіталізовані

Увечері 23 березня, близько 23:10, у селі Мелехи Чорнухинської громади Лубенського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Поліція з’ясовує всі обставини події.

За попередніми даними слідства, 26-річна водійка автомобіля Nissan X-Trail не впоралася з керуванням, унаслідок чого машина з’їхала з дороги та врізалася в дерево. Водійка та її 34-річний пасажир отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.

За цим фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Пирятинського відділу Лубенської окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх деталей аварії.


Автор: За інформацією Лубенського райвідділу поліції


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Чорнухи | Надзвичайне
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації