Вхід | Реєстрація

Кобеляцькі футболісти виходять у фінал

Кобеляцькі футболісти виходять у фінал

Минулого тижня в селищі Нові Санжари, селі Коломацьке та місті Миргород відбулися зональні змагання Чемпіонату територіальної спорторганізації «Колос» у Полтавській  області з міні-футболу серед юнаків 2009 року народження і молодших.

У Санжарах шість команд були розподілені на дві групи по три в кожній. Першу групу очолили представники Козельщинської громади. А в другій переможцями стали їх однолітки з Кобеляцької ОТГ (тренер Сергій Калитка). Ці два колективи здобули право виступити у фіналі.

3-4 місця поділили між собою команди з Новосанжарської і Нехворощанської громад, 5-6-е — Галещинської і Пришибської ОТГ.

У селі Коломацьке за вихід із «зони» боролися чотири команди. Юні футболісти Терешківської громади, які, до речі, були минулорічними чемпіонами змагань, перемігши всіх суперників, здобули першу путівку. Другу сходинку турнірної таблиці посіли однолітки з Коломацької ОТГ. Третю — із села Кошманівка Машівської громади. Четвертими фінішували представники Мачухівської ОТГ.

У Миргороді сім юнацьких колективів змагалися за дві путівки до фіналу. Команди були розподілені на дві групи. У першій перемогли юнаки Хорольської громади, у другій — Оржицької ОТГ. 3-4 місця дісталися футболістам Семенівської і Гадяцької громад, 5-6-те — Миргородської і Комишнянської ОТГ, 7-ме — Великобудищанської.

Отож, у фінальний етап виходять футболісти Козельщинської, Кобеляцької, Терешківської, Коломацької, Хорольської і Оржицької громад. Тобто, вихованці Сергія Калитки поборються за головну нагороду змагань.


Автор: Олександр Діденко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації