Google news
Вхід | Реєстрація

Угорщина відповіла на викриття своїх шпигунів в Україні — з країни вислали двох українських дипломатів

Угорщина відповіла на викриття своїх шпигунів в Україні — з країни вислали двох українських дипломатів
Петер Сіярто виступив зі зверненням

В Угорщині оголосили персонами нон грата двох українських дипломатів, звинувативши їх у шпигунстві.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на заяву міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто.

За словами очільника угорського МЗС, ці особи нібито працювали під дипломатичним прикриттям у посольстві України в Будапешті.

«Сьогодні ми вислали двох шпигунів», — заявив Сіярто.

Цей демарш з боку Будапешта відбувся невдовзі після того, як Служба безпеки України розкрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини. Як повідомляли в СБУ, до мережі входили двоє колишніх українських військових. Їхнім куратором був кадровий офіцер угорської розвідки, особу якого вже встановлено.

За даними слідства, агенти збирали інформацію про обороноздатність Закарпаття, кількість і розміщення військової техніки, зокрема ЗРК С-300, літаків і гелікоптерів, а також намагалися з’ясувати суспільні настрої населення регіону.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Політика
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль