Правоохоронці встановлюють обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди, що призвела до гибелі двох людей.
Аварія сталась 15 листопада, близько 12:00, на автодорозі Р-31 Решетилівка — Кобеляки — Дніпро, поблизу містечка.
За інформацією Відділу комунікації поліції Полтавської області, слідству вдалося встановити, що автомобіль Mercedes-Benz, під керуванням водія 1998 року народження, зіткнувся із зустрічним вантажним автомобілем Volvo, за кермом якого перебував водій 1987 року народження.
Унаслідок аварії водій Mercedes-Benz та його пасажирка 2001 року народження загинули на місці. Водій вантажівки отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до лікарняного закладу.
За цим фактом слідче управління поліції Полтавщини вирішує питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України. Причини та обставини події встановлюються.









