Прокурори Полтавської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у справі щодо двох мешканців Полтавського району та міста Дніпра, яких викрили на незаконній торгівлі пальним.
Слідством доведено, що з вересня 2024 року чоловіки, не маючи ліцензії та статусу суб’єктів господарювання, транспортували підакцизний товар у контейнерах автомобілем Mercedes-Benz Sprinter та збували його на території Полтавської області. Протиправну діяльність правоохоронці припинили восени цього року.
Обох осіб визнано винними у незаконному придбанні, зберіганні, транспортуванні з метою збуту та реалізації незаконно виготовленого пального, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.28, ч.1 ст.204 КК України).
Кожного із чоловіків оштрафовано на 85 тисяч гривень. Майже 2 тисячі літрів незаконно виготовленого пального, вилученого під час обшуку, конфісковано та знищено. Автомобіль, що належав мешканцю Дніпра, передано у користування військовій частині.









