Лічильна тема. Повірка дорожча за лічильник
Надалі мешканці міста які надумають раз на три роки повіряти лічильники холодної та гарячої води разом з управляючими компаніями міста, платитимуть за цю послугу набагато більше ніж раніше. Скільки саме – розмір оплати й погоджували на засіданні спеціальної комісії, де розглядали питання цін та тарифів. Отже, за повірку одного такого приладу надалі пропонується сплачувати 151 гривню. Повірка двох лічильників, які стоять в квартири на вводі гарячої та холодної води коштуватиме вже 269 грн. Сьогодні до речі, одночасна повірка двох лічильників, коштує всього 120 гривень.
Тож звідки з’явилися нові ціни і чому вони так сягнули в космічну даль й намагалися пояснити представники управляючих компаній – "Добробиту" та "Житлорембудсервісу". Пояснення перше – відбувся спеціальний тендер. На ньому як вже відомо той, хто пропонував дешеві ціни пролетів в буквальному розумінні цього слова.
Нині ж йдеться про затвердження ціни переможця, приватного підприємства "Вектор" у якого за висновком присутнього депутата міськради Володимира Шапрана немає нічого – ні приміщення, ні транспорту.
Через це транспортування одного лічильника до місця повірки коштує, відповідно до його ваги, як політ гелікоптером над Кременчуком – 20 гривень в незалежно від відстані. Стільки ж саме коштів потрібно , аби привезти його назад. Далі йдеться про зняття лічильника – його демонтаж, зняття пломб і таке інше. Інше, що є новиною – управляючі компанії беруться за абонентське обслуговування. Його зміст – за 7 гривень 59 копійок номер лічильника запишуть до комп’ютера і раз на три роки нагадуватимуть, що настав час повірки.
Запитання з лічильної теми від віце-мера Миколи Порицького: що робити якщо у нього в квартирі стоїть німецький лічильник, а в сусіда, який віце-мером не працює – харківський. Тож який лічильник буде ставитися на час повірки основного приладу? Пояснення з цього – за конкурсом у підприємства, яке береться за справу повірки має бути обмінний фонд. Протилежне твердження з цієї справи від критиків цього рішення, того ж депутата міськради В.Шапрана – "ми маємо в цьому випадку справу з приватним ТОВ "Рога і копита", до участі в якому (віддати гроші) запрошують мешканців міста". Єдине полегшення з оприлюдненого – громадянам не обов’язково погоджуватися на пропозицію управляючих компаній. Ціни які пропонували хоч і передають на розгляд міськвиконкому, але в даному випадку за твердженням першого заступника міського голови Володимира Онищенка, який і вів засідання комісії, кременчужанам можна самотужки шукати того, хто повірить лічильник за значно меншою вартістю.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Фінанси
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном