Вхід | Реєстрація

На Полтавщині чоловіка підозрюють у вбивстві співмешканки

На Полтавщині чоловіка підозрюють у вбивстві співмешканки

За інформацією Прокуратури Полтавщини, 1 березня в Козельщинській громаді стався побутовий конфлікт між місцевим жителем та його співмешканкою. Після повернення з гостей чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наказав жінці доглянути худобу. Коли вона відмовилася, між ними виникла сварка, під час якої він ударив її кухонним ножем у шию.

Отримані тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям. Після скоєного чоловік зателефонував невістці, яка викликала правоохоронців.

Наразі 53-річному підозрюваному, який є безробітним, повідомлено про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою. Загиблій жінці було 57 років, вона працювала соціальним працівником у комунальній установі.

Досудове розслідування триває. Слідчі дії проводить відділ поліції №2 Кременчуцького районного управління поліції, процесуальне керівництво здійснює Глобинська окружна прокуратура.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Козельщина | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації