Вхід | Реєстрація

Біличанки виходять у фінал

Біличанки виходять у фінал

За головну обласну нагороду проти них змагатимуться спортсмени із Терешківської громади.

Минулої суботи в Нових Санжарах завершилися зональні змагання Чемпіонату територіальної спорторганізації «Колос» у Полтавській області з волейболу серед жінок.

За дві путівки до фінального етапу змагалися 8 команд. Згідно регламенту турніру, колективи були розділені на дві групи, по чотири в кожній. Тобто, переможець групи здобував право пройти до фіналу. Суддівську колегію представляли Володимир Литвиненко і Олександр Дерев’янко.

Як пояснив голова обласного осередку «Колоса» Анатолій Головань, цим фактором і визначався характер кожної гри. Дівчата не хотіли поступатися і билися за кожен м’яч. Та все ж, у першій групі досвідчені волейболістки Терешківської громади здобули першу путівку.

У другій групі спортсменки Білицької ОТГ в напруженій боротьбі здолали опір місцевих дівчат із Новосанжарської  ОТГ і потім почергово переграли своїх опоненток із Омельницької  і Пришибської громад, здобувши другу путівку.

Команди Горішніх Плавнів і Нових Санжар посіли 3 і 4 місця. 5-6 місця поділили між собою колективи Омельницької і Кобеляцької громад. 7-8 місця — за командами Пришибської  і Мачухівської ОТГ. Отож, у фіналі обласного турніру зустрінуться спортсменки Терешківської і Білицької громад.


Автор: Олександр Діденко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації