Вхід | Реєстрація

На Полтавщині попрощалися із загиблим поліцейським В’ячеславом Курочкою

На Полтавщині попрощалися із загиблим поліцейським В’ячеславом Курочкою

У селі Оболоні Кременчуцького району відбулася траурна церемонія прощання зі старшим сержантом поліції В&rsquoячеславом Курочкою, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Земляки зустріли траурний кортеж із Полтави живим ланцюгом, віддавши останню шану Герою. Прощання зібрало сотні людей, колег-поліцейських, бойових побратимів, друзів та односельців.

Захисника поховали з усіма військовими почестями на кладовищі у його рідному селі.

Поліція Полтавщини висловлює найщиріші співчуття батькам та сестрі В`ячеслава. Його відвага та самопожертва назавжди залишаться у пам`яті громади й у літописі боротьби за свободу України.

Вічна пам`ять і слава Герою!



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації