У рамках місячника благоустрою мешканці Канавського та Озерського старостатів активно взялися за наведення порядку у своїх населених пунктах.
Зокрема, у селах Канави та Іванівка Канавського старостату проведено прибирання територій кладовищ: упорядковано доріжки, прибрано сміття та приведено до ладу могили.
У селі Озера Озерського старостату прибрали торішнє листя в Парку Слави, навели лад на кладовищі та у парку біля будинку культури, на території ліцею, дитсадка, амбулаторії сімейної медицини, біля адміністративного приміщення старостату, на стадіоні та в центрі села Морози.
Кобеляцька міська рада висловила щиру подяку працівникам та всім небайдужим жителям, які долучилися до благоустрою й зробили свій внесок у покращення стану населених пунктів.
Місячник благоустрою триває, тож громада закликає жителів об’єднати зусилля, щоб зробити територію ще охайнішою, затишнішою та комфортнішою для життя.











