Вхід | Реєстрація

У Полтаві склали адмінпротокол на власника собак, які нападали на людей

У Полтаві склали адмінпротокол на власника собак, які нападали на людей

За інформацією Полтавського районного управління поліції, до правоохоронців надійшла заява від місцевого мешканця про напад собак на вулиці Соборного Майдану.

У ході перевірки встановлено, що 65-річний полтавець вигулював своїх домашніх улюбленців у громадському місці без повідків. Унаслідок цього тварини здійснили напад на перехожих.

На власника собак поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів). Матеріали направлено до суду.

З чоловіком також проведено профілактичну роботу, аби запобігти подібним випадкам у майбутньому.

Поліція закликає власників тварин дотримуватися правил вигулу та відповідально ставитися до безпеки оточення.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації