Вхід | Реєстрація

Полтава попрощалася з ветераном поліції та захисником Сергієм Валицьким

Полтава попрощалася з ветераном поліції та захисником Сергієм Валицьким

Полтавська громада провела в останню путь земляка, ветерана органів внутрішніх справ та мужнього воїна Сергія Валицького. Вшанувати пам’ять загиблого оборонця прийшли рідні, друзі, бойові побратими, представники громади та діючі поліцейські, з якими його пов’язували роки спільної служби.

За інформацією Відділу комунікації поліції Полтавщини, Сергій Валицький народився 7 жовтня 1986 року в селі Великий Тростянець Полтавського району. Понад 17 років свого життя він віддав службі в органах внутрішніх справ та Національній поліції України.

Коли ворог прийшов на українську землю, Сергій без вагань став до лав захисників держави. Починаючи з 2015 року, він брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО) та операції Об’єднаних сил (ООС), виконуючи складні бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту — Луганському та Донецькому напрямках.

У 2024 році досвідчений воїн долучився до лав 116-ї окремої бригади територіальної оборони, де проходив службу на посаді стрільця стрілецької роти. Сергій Валицький загинув 9 жовтня 2024 року, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації