Минулі вихідні стали тріумфальними для важкоатлетів із Нових Санжар. На обласних змаганнях у Полтаві наші земляки не просто продемонстрували залізну витримку та зібрали рясний урожай нагород, а й побили рекорд дев'ятирічної давнини.
20 червня 2026 року в обласному центрі пройшов видовищний турнір зі станової тяги. Команда Новосанжарщини показала дуже хороші результати, де кожен атлет зміг стрибнути вище власної голови.
Золото з рекордом області та призовий розсип:
- Олександр Волошин (категорія до 74 кг) став головною зіркою турніру. Атлет зафіксував неймовірну вагу у 235 кг. Цей результат приніс йому беззаперечне «золото» у своїй вазі та почесне друге місце в абсолютному заліку турніру. Ба більше, Олександр на 5 кг перевершив історичний рекорд Полтавщини, який ще у 2017 році встановив Олександр Рукас (230 кг).
- Микола Зімовець (категорія до 93 кг) продемонстрував солідну стабільність та впевнено підкорив двосоткілограмову штангу. Результат у 200 кг приніс нашому спортсмену срібну медаль.
- Максим Божко (категорія до 74 кг) здобув «бронзу» у важкій конкурентній боротьбі. Спортсмен підняв 177 кг, що дозволило йому оновити свій персональний рекорд одразу на 5 кг.
- Владислав Волошин (категорія до 66 кг) зупинився за крок від п'єдесталу, посівши 4 місце. Проте виступ хлопця став особистим тріумфом, адже він підняв 147 кг, покращивши свій попередній найкращий результат на 7 кг.
Громада щиро пишається своїми сильними та цілеспрямованими земляками. Вітаємо новосанжарську команду, їхніх наставників із потужним виступом, новими рекордами та медалями!
Нагадаємо, юні кобеляцькі паверліфтери також здобули призові місця на цих змаганнях.








