Вхід | Реєстрація

Малоперещепинським пожежним передали спецавтомобіль

Малоперещепинським пожежним передали спецавтомобіль

Рятувальники отримали авто від німецьких благодійників.

Минулого тижня відбулася важлива подія для Новосанжарської громади.

За інформацією пресслужби Місцевої пожежної охорони, парк пожежно-рятувальної техніки ОТГ поповнився пожежним автомобілем Mercedes-Benz 1224 LF 16. Спецавтомобіль передали для потреб підрозділу МПК Мала Перещепина.

Пожежний автомобіль Новосанжарській громаді передали побратими з німецької громади Ільфесхайм (Ilvesheim).

Особливу допомогу надала благодійна організація Німецько-українське товариство Рейн-Некар (Deutsch Ukrainische Gesellschaft Rhein Neckar e), яка сприяла передачі техніки та розвитку партнерських відносин між українськими та німецькими громадами.

Величезну роботу провели німецькі  волонтери Мелані Грас (Melanie Gras) та Маркус Грас (Markus Gras), котрі займалися організацією процесу передачі та допомогу в транспортуванні пожежного автомобіля в Україну.

Також допомогу надали члени Благодійного фонду «Дефердер Життя», які надали всебічну підтримку, допомогли з організаційними питаннями та транспортуванням пожежного автомобіля.

Цей пожежний автомобіль стане вагомим підсиленням для рятувальників Малої Перещепини, допоможе оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати безпеку жителів громади.


Автор: Олександр Діденко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Нові Cанжари | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації