Сьогодні під час пленарного засідання сесії Кобеляцької міської ради відбулася зворушлива та болюча церемонія. Рідним українських воїнів, які віддали свої життя або зникли безвісти у запеклих боях за свободу Батьківщини, передали високі державні та військові відзнаки.
За інформацією Кобеляцької міської ради, почесну місію виконали тимчасово виконуючий повноваження міського голови, секретар міськради Василь Кіптілий та начальник відділення цивільно-військового співробітництва 3-го відділу Полтавського РТЦК та СП старший лейтенант Руслан Безима.
За виняткову мужність, самовідданість і вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено чотирьох військовослужбовців. Державні нагороди вручили родинам:
- Олега Сергійовича Гурова;
- Романа Григоровича Лаврика;
- Миколи Івановича Білецького;
- Валентина Олександровича Рибки.
Високою відомчою відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України — нагрудним знаком «Золотий Хрест» — нагороджено солдата Михайла Петровича Федоренка. Наразі воїн вважається безвісти зниклим, тож його нагороду передали найріднішим людям, які продовжують чекати й вірити.
Окрім цього, за особисті заслуги перед державою нагрудним знаком «Знак пошани» (посмертно) нагороджено Ігоря Валерійовича Ніколаєнка.
Присутні у залі депутати, посадовці та гості схилили голови перед світлою пам'яттю земляків.
Вічна пам'ять і шана Захисникам!














