У Черкасах до управління інспектування міської ради надійшла скарга на жінку, яка нібито роками порушує правила благоустрою, викидаючи з вікна квартири залишки їжі та сміття на тротуар у центрі міста. Про це повідомив керівник управління інспектування Черкаської міської ради Андрій Максюта.
За його словами, мешканка однієї з квартир висипає з вікна недоїдки, зокрема борщ і вермішель, а також викидає хліб та інше сміття на територію біля офісів і магазинів, де щодня проходять люди.
— Порушує, кажуть, не вперше і не перший рік. Але раніше після візитів служб заспокоювалась. Нині кричить із вікна та по телефону: «моя квартира — що хочу, те і роблю», — розповів Максюта.
За словами інспектора, порушницею виявилася колишня викладачка одного з черкаських закладів вищої освіти, яка викладала англійську мову.
На жінку складуть адмінпротокол.








