Наталія, 19 років: «Звичайно буду вітати, як і кожного року! Обов’язково буде букет квітів, вона обожнює польові, тому зранку піду на поле разом із батьком, адже цього року ми відзначатимемо це свято із бабусею (його мамою). Хоча на ці вихідні дощі передають, тому, можливо, доведеться обійтися бузком. А інші подарунки я дарую в звичайний день, адже завжди приємно зробити дорогій тобі людині приємне! Але, головне, не подарунок, а увага, якою наші неньки обділені. Тому не важливо буде це новенький автомобіль, або парфум, чи звичайні квіти, головне, щоб рідні діти не забули поздоровити хоча б теплими словами!»
Микола, 24 роки: «Маму вітатиму. Тому що, якщо не привітаю — вона буде ображатися, мабуть. Вітатиму за допомогою мережі Інтернет, бо зараз живу далеко від неї. Подзвоню на скайп.»
Олександр, 35 років: «Я не буду вітати. У нашій сім’ї це не прийнято. Це з пальця висмоктані свята. І це не означає, що я погано відношуся до своєї матері. Просто вважаю, що не варто дарувати матусі приємні моменти по якомусь графіку. Зробити це можна у будь-який день. Головне, про це не забувати.»
Ми відвідали четвертий клас Кобеляцького НВК №1, щоб дізнатися — як діти вітатимуть своїх матусь.
Владік: «Я даруватиму мамі квіти і листівку.»
Наталя: «Присвячу їй вірш.»
Аня: «Намалюю малюнок.»
Владік: «Я виготовлю своїми руками «сердечко».»
Наостанок зауважимо: якщо ви не збираєтеся нічого дарувати — просто обійміть маму і поцілуйте. Запевняємо, вона ваш подарунок оцінить.