Вхід | Реєстрація

Інваліда-візочника забили палицею до смерті

Інваліда-візочника забили палицею до смерті
З місця події

Днями Кобеляки і громаду сколихнула звістка про жахливе вбивство. Убили практично беззахисного чоловіка, який пересувався на інвалідному візку.

Тіло загиблого виявили 22 липня на подвір’ї будинку, в якому він проживав. Труп знаходився в ямі, тому аби його дістати, залучали спецтехніку та співробітників ДСНС. Очевидці події говорять, що обличчя загиблого було спотворене до невпізнання. 

Поліцейські одразу відкрили кримінальне провадження за ознаками частини 1  статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). На місці події працювали не лише місцеві поліцейські, а й ціла група експертів Головного Управління Нацполіції в Полтавській області.

Шукати ймовірного вбивцю не довелося. Адже він сам подзвонив у поліцію і зізнався в скоєному.

Єдиною несподіванкою став той факт, що ймовірним вбивцею є жінка.

Саме 36-річна місцева мешканка 22 липня зателефонувала в поліцію і розповіла, що це вона завдала своєму знайомому ушкоджень, котрі призвели до його смерті. Знаряддям вбивства стала звичайна дерев’яна палиця. А сталася ця подія ще 18 липня.

Тому поліцейським фактично залишалося лише провести процедури, пов’язані із збором речових доказів. Адже одного лише зізнання підозрюваної замало для того, аби справа була доведена до суду.

Потрібно зазначити,що загиблий 46-річний житель Кобеляк був у містечку людиною досить відомою. Його можна було постійно бачити на виїзді з вулиці Ярмаркової, де він мешкав, на вулицю Полтавську.

Там чоловік проводив час, сидячи у візку і випрошуючи в перехожих гроші. При цьому не приховував, що вони йому були потрібні для придбання алкоголю.

Кілька років тому чоловік з інвалідністю вже потрапляв у іншу гучну кримінальну історію. Тоді йому завдали ножових поранень. Чоловік вижив, а нападника досить оперативно затримали і він вже відбуває покарання.

Цього разу неперебірливість у знайомствах стала для інваліда-візочника фатальною.


Автор: Ігор Філоненко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації