Комп’ютер – українофоб!
Професор тихим голосом пояснив, що назва його монографії – "Кременчук: українне місто". Термін "українне" професор вважає у даному випадку автентичним. Адже саме "українним" називався Кременчук у старих польських літописах, де й знайдені перші документальні свідчення про існування нашого міста. До речі, пан Вирський стверджує, що реальна, задокументована дата появи Кременчука – 1637 рік. А от 1571-й, на який ми звикли посилатися, – це, скоріше, міф.
Щодо текстової помилки у друкованих матеріалах конференції, пан професор зазначив, що не лише комп’ютер кременчуцького університету, а й більшість київських комп’ютерів автоматично виправляють слово "українне" на "окраїнне".
Цікаво, чи знає про таку недостойну поведінку українських комп’ютерів Президент? Адже українська автентичність – улюблена тема пана Президента. Одразу після трипільської культури та бджолярства.
В Інституті історії України НАН України вважається найбільш коректним визначення Вітчизняної війни, як Великої Вітчизняної війни Радянського Союзу. На думку науковців, недоречно визначати війну ані як війну українського народу, ані як німецько-радянську війну.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном