Люди чи свині?
Ще років 20 тому символом засміченості природи були консервні бляшанки та скляні пляшки, які залишали після себе горе-відпочивальники. Цьому захисники природи ще якось давали раду: бляшанки перегнивали, скляні ж пляшки визбирували та здавали. Все змінилося з приходом у наше життя пластику. Після пікніка компанія з п’яти осіб накопичує з мішок таких відходів. А ще пластик як вторсировина на відміну від скляного посуду мало кого цікавить. Тож і лежить він роками просто неба.
Щоб пересвідчитися, яка ж насправді ситуація з природою нашого краю, далеко ходити не довелося. Добре відоме полтавцям село Нижні Млини завжди вабило відпочивальників. По-перше, це у зоні міста, по-друге, краєвиди справді красиві. Головна місцева Мекка – дамба на Ворсклі. Однак, після таких відпочивальників працівникам цієї дамби доводиться не солодко.
Але й це ще не все. Люди, які відпочивають поблизу річок, часто-густо наражають себе на смертельну небезпеку. Лише за минулий рік на водоймах області загинуло 106 людей, і дев’ятеро з них діти.
Більшість нещасних випадків на водоймах трапляються через необережність самих відпочиваючих. Хильнувши зайвого, у людей з’являється надприродне бажання подолати водну стихію. Проте, до добра це не призводить.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном